Prima Comedy Central přináší komediální seriál Muž hledá ženu

Prima Comedy Central přináší českou televizní premiéru seriálu Muž hledá ženu, který umožní nahlédnout do šíleného světa randění. Seriál se inspiruje každodenní snahou tisíců mladých lidí najít a udržet si vztah v moderní uspěchané době.

Seriál Muž hledá ženu. Fotografii poskytla Prima Comedy Central / Viacom International Media Networks Credit: Michael Gibson/FXX

Seriál Muž hledá ženu. Fotografii poskytla Prima Comedy Central / Viacom International Media Networks
Credit: Michael Gibson/FXX

Josh Greenberg je naivní 27letý mladík žijící tak trochu ve svém světě. Po zdrcujícím rozchodu s dlouholetou přítelkyní Maggie se snaží najít „pravou lásku“. Joshově zoufalé snaze znovu se zamilovat však brání řádka podivínek, které číhají za každým rohem. S hledáním se mu snaží pomoci i sexem posedlý nejlepší kamarád Mike a starší sestra Liz. Každý však přistupuje k problému po svém. Zatímco Liz chce Joshovi najít skutečný vážný vztah, Mike se mnohem více soustředí na výběr „záskoků“ na jednu noc.

I přestože se Josh snaží opravdu usilovně najít pravou lásku, jeho snaha (a často i představivost) jej často vedou spíše do šílených a trapných situací. Z toho důvodu si Josh musí projít prakticky vším – od schůzky v restauraci, ve které omylem ucpe záchod, přes rande se skutečnou trollí slečnou až po překonání strachu ze vstupu do nočního klubu plného krásných žen.

Většina každodenních partnerských problémů je tvůrci seriálu dovedena do extrémů, což dává každému dílu surrealistickou atmosféru. Celý pořad je založen na knize povídek The Last Girlfriend on Earth, kterou napsal tvůrce a producent seriálu Simon Rich. Čeští diváci se mohou těšit na Jaye Baruchela, který ztvárnil hlavní postavu Joshe Greenberga a je známý z filmů Čarodějův učeň nebo Robocop.

Premiéru seriálu Muž hledá ženu uvede Prima Comedy Central v úterý 15. srpna ve 21:30.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .