Prima Comedy Central nabízí víkendový maraton seriálu Městečko South Park

Pro nespavce a noční ptáky tu máme nápad, co udělat tento víkend s volným časem kolem půlnoci. Můžete ho strávit s Kylem, Stanem, Cartmanem, Kennym a s horou nekorektního humoru. Prima Comedy Central připravila další ze svých seriálových nočních maratonů, tentokrát uvede maraton příběhů z 18. série kultovního Městečka South Park.

Městečko South Park, 18. série. Fotografii poskytla skupina Viacom International Media Networks

Městečko South Park, 18. série. Fotografii poskytla skupina Viacom International Media Networks

První série s dějovou kontinuitou

Samotný seriál není třeba dlouze představovat. Tento druhý nejdéle vysílaný seriál si dlouhodobě bere na paškál aktuální témata a bez zábran, nekorektně a extrémně vulgárně je glosuje. Právem ho někteří označují nálepkou nejsprostší seriál na televizním nebi, protože tihle osmiletí týpci si do pusy fakt nevidí a jejich vyjadřování nezná hranic.

Osmnáctá série, kterou se Prima Comedy Central chystá tento víkend na dva zátahy odvysílat, přinesl dosud nevídanou inovaci. Je jí dějová kontinuita, která seriálu podle mnohých hodnotitelů více přidala, než ubrala. Příchuť provázanosti jednotlivých epizod tady v minulosti už byla, například ve dvoudílných epizodách Boje o kreslený seriál nebo Běž, Bože, běž.

Nicméně v prvních čtyřech epizodách 18. série vidíme, jak se vtip celého seriálu stává ještě výživnějším, když se kluci pokouší sami sebe zafinancovat. V rámci celé řady se ještě objevují samostatně stojící díly, nicméně dvě poslední epizody celé řady nakonec slepují všechny střípky dohromady a ústí ve velké finále. Navíc by to nebyl South Park, kdyby se v něm neobjevily všechny střípky dohromady a ústí ve velké finále.

Maraton vždy pěti dílů za sebou mohou fanoušci South Parku sledovat již tuto sobotu a neděli po půlnoci. Celý program maratonu je k dispozici na webu PrimaComedyCentral.cz.

Městečko South Park – 18. série – fotogalerie

south-park-18-serie-01

south-park-18-serie-02

Zpracováno podle tiskových materiálů televize Prima Comedy Central.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .