Prima Comedy Central láká diváky na Halloween speciál seriálu Griffinovi

Česká verze nadnárodní stanice Comedy Central nabízí poslední říjnový den na americký způsob – s vydlabanými dýněmi, kostýmy, hororovými historkami a sitkomovou kreslenou klasikou. Letos na Halloweena nabídne Prima Comedy Central dvě speciální epizody seriálu Griffinovi (Family Guy).

griffinovi-family-guy-halloween-3

Tradicí strašidelných epizod jsou známi především Simpsonovi

Slunečné letní měsíce jsou dávno pryč a všechno se postupně zahaluje do podzimních barev. S koncem října se také nezadržitelně blíží Halloween, tradiční anglosaský svátek, který se v České republice každým rokem těší větší oblibě. V tomto období přicházejí populární americké kreslené seriály se speciálními „čarodějnickými“ díly. I přestože tradicí strašidelných epizod jsou známi především Simpsonovi, ani u Griffinových není o nějaký ten děsivý díl nouze.

V epizodě Petergesist objeví Peter při kopání základů pro vlastní domácí multiplex starou indiánskou lebku, která odstartuje sled podivných událostí. V domě Griffinových se začínají dít zvláštní věci a vše skončí záhadným zmizením Stewieho v jiné dimenzi. Lois svého nejmladšího synka z této dimenze sice zachrání, ale celá rodina musí společně bojovat s nadpřirozenem, aby získali zpět kontrolu nad svým domem. Autoři se při tvorbě tohoto dílu nechali inspirovat slavným hororem Poltergeist a nejen jím. Chybět nebudou ani další narážky na popkulturní filmy a seriály, stejně jako klasický hororový prvek v podobě děsivého klauna.

Halloween v kruhu strašidel a přátel

Halloween na Spooner Street oslavují jednotliví členové rodiny po svém. Chris a Meg se vydají na večírek v kostýmech, které je během večera dostanou do pořádně trapné situace. Mezitím se Stewie v oblečku malého káčátka snaží s Brianovou pomocí vypořádat s partou starších kluků, kteří mu ukradli vykoledované dobroty. Peter se rozhodne Halloween prožít spolu s přáteli. Vzájemné kanadské žertíky je pak dovedou až k letu japonskou stíhačkou z druhé světové války, který málem skončí pádem do oceánu.

Na speciální, lehce strašidelné a stoprocentně zábavné epizody ze světa Griffinových se mohou diváci těšit již v úterý 31. října od 22 hodin na Prima Comedy Central.

Griffinovi – Family Guy – fotogalerie

griffinovi-family-guy-halloween-1

griffinovi-family-guy-halloween-2

griffinovi-family-guy-halloween-3

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .