Premier sport vysílá už 130 dní. Až do 5. ledna je dostupný zdarma

Specializovaný fotbalový kanál Premier sport má za sebou celkem 130 dní vysílání. Program exkluzivně nabízí přímé přenosy a záznamy z nejvyšší anglické fotbalové soutěže Premier league a dalších dvou soutěží. Cílem je nabídnout to nejlepší z ostrovního fotbalu pro českého a slovenského diváka.

Logo programu Premier Sport

Logo programu Premier Sport

Program je dostupný i pro klienty služby Chytrá anténa

V rámci promoakce je nyní možné sledovat tento program zdarma až do neděle 5. ledna 2020 u vybraných operátorů. Vlastníkem práv Premier league pro český a slovenský trh je skupina LAMA Energy Group, která vlastní i satelitní a IPTV službu DIGI TV CZ a rovněž nabízí produkt určený především anténním divákům s názvem Chytrá anténa. Díky IPTV službě pod značkou Chytrá anténa mohou diváci sledovat 70 stanic, z toho 30 v HD rozlišení za měsíční poplatek 100 Kč. Pochopitelně, za předpokladu, že si zakoupí nebo pronajmou IPTV set-top-box určený pro tuto službu.

Dobrou zprávou pro klienty obou značek – tedy DIGI TV i Chytré antény – je fakt, že exkluzivní sportovní programy od DIGI TV mohou sledovat zdarma bez ohledu na zvolený balíček. Díky tomu mají diváci Chytré antény přístup ke všem přenosům na programech DIGI Sport 1-3 i na programu Premier sport zdarma až do neděle 5. ledna. Promoakce probíhá už od prvního prosincového týdne.

Nový program Premier sport vznikl transformací z dosavadního placeného kanálu DIGI Sport 4 HD a vysílá pouze ostrovní fotbalové zápasy. Klíčovým produktem jsou přenosy z anglické Premier league. Diváci však mohou sledovat i druhou anglickou ligu Sky Bet Championship a skotskou nejvyšší soutěž.

Premier sport je dále dostupný u DIGI TV, O2 TV a T-Mobile TV

Vysílací práva k Premier league a dalším fotbalovým soutěžím získala skupina LAMA Energy Group, majitel satelitního a IPTV operátora DIGI TV. Program Premier sport je projektem této společnosti a vzniká ve spolupráci se Slovak Telekomem.

Novinkou od letošní sezóny je šíření programu s ostrovním fotbalem nejen u DIGI TV, ale i u dalších operátorů. Provozovatel se domluvil na zařazení svého programu Premier sport do O2 TV, T-Mobile TV, Magio, MagioSAT, DIGI SK a Orange SK.

Premier sport je díky tomu možné sledovat přes satelit v nabídkách T-Mobile TV, DIGI TV CZ, DIGI TV SK a MagioSAT na pozici 0,1 st. západně, a v nabídce Orange TV přes satelit na pozici 16 st. východně.

V rámci IPTV nabídek je program k vidění u společností DIGI TV CZ, Chytrá anténa, DIGI TV SK, T-Mobile TV, ST Magio a Orange TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .