Potvrzeno: Expozitura ve středu, Comeback v pondělí

nova_perexVÍTE TO PRVNÍ Televize Nova odhalila své programové schéma, s nímž půjde do podzimního boje s konkurencí. Nejočekávanější novinka Expozitura najde své místo každou středu, stopáž ji vyhradila stanice 105 minut. Středeční slot s původním sitcomem se stěhuje na pondělí. Uvnitř najdete kompletní programové schéma.

Pondělní slot ve znamení sitcomu

Úspěšný původní sitcom Comeback se stěhuje na pondělní osmou hodinu. TV Nova na podzimní tiskové konferenci oznámila, že má v šuplíku osm premiérových dílů, které budou definitivně poslední. Hned za sitcomem následuje repríza dalšího úspěšného sitcomu, Okresní přebor ovšem stanice vysílala v premiéře teprve loni na podzim (přesněji v pondělí ve 20:00). Vyplývá to z předběžných programových plánů TV Nova.

AKTUÁLNĚ: Nova chce licenci pro Kanál 5 mířící na muže. Co ale nabídne?

Dr. House se v premiéře sedmé řady vrací na obvyklý pondělní čas ve 21:20 (ačkoli na jaře jej Nova vysílala ve středu). Noční Televizní noviny budou v pondělí vysílány dle programových plánů ve 22:15, od úterý do čtvrtka pak o deset minut později. Úterý obstará Ordinace v růžové zahradě a magazín Víkend.

Kriminální středa: Expozitura a 112

Nejočekávanější projekt TV Nova, původní seriál Expozitura, má vyhrazen slot ve středu od 20:00. Konkurencní mu budou Cesty domů na TV Prima a Pošta pro tebe na ČT1. Seriál tak nebude nakonec konkurovat nedělní show TV Prima s názvem Česko Slovensko má talent. Do programu se vrací „112 – V ohrožení života„, prostor má ve středu ve 21:45.

SOUVISEJÍCÍ: Seriál Expozitura TV Nova bude v USA

Čtvrtek patří Ordinaci v růžové zahradě a premiéře osmé řady Kriminálky Miami. Pátek a sobota patří nadále filmové nabídce.

expozitura_velkeExpozitura se usídlí na TV Nova každou středu. Zdroj: Archiv TV Nova.

Pojištovna štěstí a Hospoda i po prázdninách

TV Nova pokračuje s reprízami Pojišťovny štěstí rovněž po prázdninách. Své místo ale bude mít v jiném čase, z podvečera se stěhuje na sobotní 14. hodinu. Nekončí ani Hospoda, multireprízový sitcom přesídlí na sobotu v 18:15 s frekvencí dva díly týdně. Krok TV Nova není nijak neobvyklý, s reprízami seriálu Hospoda takto pokračuje stanice běžně každý rok.

PŘEČTĚTE SI: Prima Cool bude na podzim experimentovat, Nova vsadí na osvědčené

Soukromé pasti v neděli

Původní české tvorbě věnuje TV Nova také neděli. Čtyři premiéry cyklu Soukromé pasti nasadí TV Nova v neděli ve 20:00, po skončení následují Střepiny. První díl ponese název „Nezabiješ“, v režii J.Věrčáka se představí herci jako Jiří Langmajer, Vladimír Kratina, Michal Dlouhý, Hana Holišová a jiní. O čem bude první díl? „Je možné vzít spravedlnost do vlastních rukou? Jan, Mirka a malá Janička byli mimořádně šťastná rodina. Pak Mirku po cestě z podnikového večírku někdo zabil. Kapitán Bartoník vraha dopadne, soud ho však osvobodí. Jan dojde k závěru, že jestli ztrátu své ženy má přežít on, nemůže to přežít její vrah…,“ anoncuje TV Nova

PSALI JSME: ČT1 nasadí novinky a opráší Pitaval; ČT2 věnuje dokumentům i víkendy

Nedělní večery budou patřit i českým filmům, například 4. září uvede TV Nova premiéru českého filmu „Doktor od jezera hrochů„. Konkurencí mu bude kromě talentové show TV Nova původní cyklus Čapkovy kapsy na ČT1. Programové schéma je platné od 5. září 2011.

nova_schema_zariPředběžné programové schéma TV Nova na září. Zdroj: Plány TV Nova

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. pavel.cipris

    To snad ne, Okresní přebor zase v repríze? Proč proboha? Jako natáčí film, ale než se dotočí, tak ho lidem znechutí. Měli dát Expozituru v pondělí, měli tam i Kriminálka Anděl. Comeback byl vždycky ve středu, tak ho budou lidi zase hledat.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .