Pořad z Public TV Cyklotoulky pokračuje, Barrandov jej nasadí v létě

cyklotoulkyLETNÍ PROGRAMOVÉ SCHÉMA TV BARRANDOV – V létě chystá do letního programového schématu televize Barrandov hned dvakrát týdně filmy se slavnými hrdiny Old Shatterhand a Vinnetou. Chybět nebudou ani české páteční filmy, reprízy Českého milování, Talk-show Jana Saudka nebo návrat programu Cyklotoulky, který se dosud vysílal na Public TV.

Ani v červenci a srpnu nebude na obrazovkách televize Barrandov chybět pásmo pro nejmenší diváky s názvem Animáček, zavzpomínat si navíc mohou diváci na legendární filmy s májovkami, jejímiž hlavními hrdiny je Old Shatterhand a Vinnetou. Premiérově nasadí TV Barrandov seriál Flashpoint a příznivci cestování na kole si přijdou na své v programu Cyklotoulky.

PODÍVEJTE SE: PROGRAMOVÉ SCHÉMA TV BARRANDOV – LÉTO 2011 (PDF)

Osvědčená filmová nabídka každý večer

Televize Barrandov vsází zejména na filmové tituly. Každý pátek nasadí do programu český rodinný film, za všechny zmiňme Záhadu hlavolamu, Bílou paní, Školu hříšníků či Hledám dům holubí. Potěšeni budou příznivci filmových verzí románů Karla Maye. Westernům je vyhrazen vysílací čas v úterý a v sobotu od 20:00, zhlédnout budeme moci snímky jako Petrolejový princ, Mezi supy, Poklad Aztéků, Pyramida boha slunce, ale i klasický díl Vinnetou – Poslední výstřel.

Animáček v nezměněné podobě, několik repríz v prime-time

U dětí od čtyř do devíti let je digitální televize Barrandov dvojkou na trhu, jak uvedla TV Barrandov v tiskové zprávě, v této cílové skupině oslovila v květnu podíl na 17,1%, oproti loňskému roku si tak stanice polepšila hned o 11%, nejúspěšnějším seriálem jsou modří Šmoulové. Nejen proto vstoupil Animáček na trh jako stejnojmenný zmrzlinový výrobek s příchutí šmoula/karamel.

MAPUJEME LETNÍ PROGRAMOVOU NABÍDKU:
V létě změní Prima Love programové schéma, reaguje na přání divaček

ČT opráší archiv, vrátí „S politiky netančím“, Sklep i Cimrmana

Do programového schématu se vrací reprízy některých známých formátů. „Prostři pro tři“ s Halinou Pawlowskou nasadí podle předběžných programových plánů od 20:00, v úterý ve 22:00 reprízuje Talk-show Jana Saudka. Původní seriál Profesionálové se objevuje ve čtvrtek večer. Nedělní desátá pak patří dokumentárnímu cyklu České milování.

Nejen reprízy, Barrandov obnovuje Cyklotoulky

Každé pondělí od 21:15 se můžete těšit na premiéru seriálu Flashpoint, policejní vyjednavači a ostřelovači riskují život pro svou práci. Kanadský seriál zakoupila stanice ve dvou sériích, první má 13 dílů, druhá potom 31.

SOUVISEJÍCÍ: Někteří tvůrci Public TV stále věří v obnovení vysílání

Cyklotoulky je název formátu, který TV Barrandov v programových plánech nasazuje na všední dny od 16:15. Název napovídá, že jej diváci už znají. Program bude připravovat stejný tým, který se podílel na stejnojmenném formátu dnes již zaniklé TV Public. Premiérovými vydáními bude opět provázet Michal Jančařík, informaci nám potvrdil Janis Sidovský, místopředseda představenstva a ředitel vlastní tvorby a marketingové komunikace TV Barrandov. Cyklotoulky nabízí divákům tipy na zajímavé výlety na kolech a u diváků si získaly oblibu.

schema_leto_2011_barrandovPředběžné programové schéma TV Barrandov na léto 2011. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .