Politické spektrum o krajských volbách, podívejte se na zářijové schéma ČT24

hydepark_civilizace_perex

PROGRAMOVÉ SCHÉMA UVNITŘ – Česká televize zveřejnila programové schéma pro svůj zpravodajský kanál ČT24. Překvapivě z něj vypadává magazín o vědě a technice Prizma, končí též Ekonomika+, Tah dámou, Fokus ČT24. Větší prostor dostane Politické spektrum, které se bude věnovat krajským volbám. V programovém schématu dojde k několika posunům, přesto některé formáty zůstanou ve svém slotu.

Ve všední dny se stávající programové schéma ČT24 nijak měnit nebude. Vypadává z něj pouze formát Ekonomika+, který se soustředil blíže na vybraná ekonomická témata. V programu tak nebude ani premiéra (21:48), ani dopolední repríza (11:48). Další změny se nekonají.

Větších změn se dočkají diváci o víkendu. Již víte, že v sobotu a neděli v 7:00 startuje Studio 6 Víkend, čtyřhodinové pásmo vychází ze zavedeného formátu. V sobotu dopoledne zhlédneme magazíny Film 2012 (nově v 10:30) a Tep 24 (nově v 11:00). Sobotní hlavní vysílací čas zahájí Hyde Park Civilizace, náplní pořadu bude „věda a současná civilizace“.

K TÉMATU:
Retro se na ČT24 ohlédne za dobou porevoluční, stejně tak seriál Vyprávěj
Česká televize představila model letošního volebního vysílání
ČT přinese na podzim novou grafiku, Vyprávěj, StarDance, nebo Na stojáka
ČT má schválený ekonomický výhled, registruje značku ČT Juni

Historické okénko reprezentuje nově od 21:00 Historie.cz. Po 22. hodině je na programu dvojitá porce diskuzního formátu „Politické spektrum„, tentokráte se zaměří na krajské volby: „Jaký největší problém vidí v krajích lídři jednotlivých kandidátek a jak by ho řešili? Mimořádné předvolební vysílání pořadu,“ takto charakterizuje ČT podzimní speciál zavedeného formátu.

Nedělní dopoledne zahájí DW European Journal, v 11:05 bude nasazena repríza (premiéra v sobotu v 16:30), dosud byli diváci zvyklí na vysílací čas v 09:35. ČT24 zkracuje stopáž pořadu Turbulence, každou neděli sledujte pořad o počasí a jevů s ním souvisejících vždy v čase 17:30-17:45. Horizont ČT24 si sice zachová vysílací čas, ale místo konce ve 20:50 skončí o 20 minut dříve. Zbylou půlhodinu do 21:00 vyplní repríza magazínu Tep 24. V programovém schématu si najdou místo reprízy Toulavé kamery (21:30).

Ještě do konce prázdnin budou moci diváci ČT24 sledovat magazín o vědě Prizma (vždy v sobotu v 18:30, resp. s reprízou v neděli v 18:30). Tento formát ze zářijového programu mizí. V sobotu jej nahradí Retro, v neděli potom Objektiv.

ct24_schema_zari2012

Zářijové podzimní schéma ČT24, autor: RadioTV.cz. Pro zvětšení klikněte myší

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,