Podzim na Primě: nové původní seriály, další vaření od Pohlreicha a talkshow od dvojice GS

Televize Prima odhalila své podzimní programové plány na náměstí v jihomoravském Mikulově, čímž chtěla propagovat svůj nový seriál Vinaři a poodhalit mobilní zpravodajské studio, kterým objede republiku. Mimo seriálů připravila i další novinky.

prima-podzim-jak-vino-2014-651

Prima iniciovala seriálovou smršť, pokračují Cesty domů, Svatby v Benátkách, přijdou Vinaři

Na konci června na obrazovky vstoupil seriál Svatby v Benátkách, který budou moci diváci již od příštího týdne vídat dvakrát týdně. Po prázdninové pauze se vrací vlajkový seriál skupiny Prima Cesty domů III. Avizovanou podzimní seriálovou novinkou jsou Vinaři. Jednotlivé komediální epizody, jejichž autorem je Petr Kolečko, čerpají náměty z malebného světa jihomoravských Křetic. V hlavních rolích se objeví Václav Postránecký, Tereza Kostková, Jitka Smutná, Hynek Čermák, Zdeněk Junák nebo Pavel Liška.

Prima má v záloze ještě i čtvrtý původní seriál Všechny moje lásky. Ten ale nebude uveden bezprostředně na podzim. Nicméně právě původní seriály mají komerční dvojce pomoci poprat se efektivně s Novou. Konkurence však bude velmi náročná, jelikož několik původních dramatických děl přichystala i Česká televize a na této vlně se hodlá svést i TV Barrandov.

Osazenstvo seriálu Vinaři, foto TV Prima

Osazenstvo seriálu Vinaři, foto TV Prima

Zdeněk Pohlreich v pořadu Teď vaří šéf!, objeví se i show Kdo je kdo? podobná Hádej, kdo jsem

Zdeněk Pohlreich si pro diváky přichystal zcela novou kuchařskou show Teď vaří šéf, ve které je naučí, jak uvařit rychle, chutně a v pohodě. Přichází tak s dalším důkazem, že své řemeslo ovládá. Ústředními postavami nové zábavné show Kdo je kdo? provedou populární tváře, které Prima kdysi uvedla v notoricky známém formátu Hádej, kdo jsem. Diváci tak v nové show uvidí pětici Petr Vondráček, Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl a Martin Zounar.

Petr Vondráček v pořadu Kdo je kdo? - Foto: TV Prima

Petr Vondráček v pořadu Kdo je kdo? – Foto: TV Prima

Souboj Muži proti ženám a nová talkshow mistrů GS, tentokrát pod názvem TGM

Díky novému zábavnému pořadu Muži proti ženám se diváci mohou zúčastnit nesmiřitelného souboje žen a mužů. „Nejenže se zasmějete, ale možná konečně pochopíte myšlenkové pochody svého milovaného protějšku,“ uvádí TV Prima v tiskových materiálech. Soupeřící týmy složené z oblíbených osobností českého showbyznysu povedou coby hrající kapitáni Tereza Kostková a Dalibor Gondík.

Se zbrusu novou talkshow s názvem TGM přicházejí na podzim Michal Suchánek a Richard Genzer. S klasickým modelem talkshow má pořad TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem pozvou dva, někdy tři hosty. Těmi budou osobnosti známé nebo něčím výjimečné.

Další novinkou je pořad Překvápko!, kde se slavné české osobnosti převlíkají do kostýmů a vyrazí do míst, kde by je lidé jen stěží hledali. Na podzim budou na obrazovce pokračovat i programové stálice jako TOP STAR magazín, Prostřeno, Show Jana Krause nebo Očima Josefa Klímy.

Momentka z natáčení soutěže Muži proti ženám, foto: TV Prima

Momentka z natáčení soutěže Muži proti ženám, foto: TV Prima

Prima COOL pokračuje s Ligou mistrů, Prima love nabídne seriálové premiéry, ZOOM se pyšní koprodukcí

Prima COOL nabídne divákům novinkové seriály Ospalá díra nebo Da Vinciho démoni. Dále se diváci mohou těšit na třetí, závěrečnou řadu seriálu Spartakus: Válka zatracených nebo na osmou a poslední řadu kultovního seriálu Dexter.

Fotbalová Liga mistrů bude letos bez české účasti, nicméně i tak patří k nejatraktivnějším programovým produktům. I letos se Prima COOL dělí o vysílací práva k prestižní soutěži s Českou televizí. V neposlední řadě nabídne Top Gear, Autosalon, Simpsonovi nebo Teorii velkého třesku.

Libor Bouček je tváří studia UEFA Champions league na Prima COOL, foto: TV Prima

Libor Bouček je tváří studia UEFA Champions league na Prima COOL, foto: TV Prima

Prima LOVE nabídne seriálové premiéry, ZOOM se pyšní koprodukcí

Prima LOVE potěší své diváky premiérovými seriály Sherlock Holmes: Jak prosté, Castle na zabití, Sex ve městě, Jak jsem poznal vaši matku, Chirurgové nebo Chůva k pohledání.

První koprodukční počin dokumentárního kanálu Prima ZOOM – to je Století Miroslava Zikmunda. ZOOM také uvede dokumentární série Přírodní vesmír, Přírodní mikrosvěty, Vetřelci dávnověku IV nebo Po stopách Marca Pola.

Zpracováno s využitím tiskových materiálů skupiny Prima.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .