Podrobné programové schéma a zaměření nového kanálu Kino Barrandov odhaleno

Vedení televizní skupiny Barrandov zveřejnilo podrobné programové schéma a zaměření nového kanálu Kino Barrandov. Vysílání odstartuje v sobotu 18. dubna ve specifickou vteřinu, konkrétně v čase 18 hodin, 42 minut, 15 sekund.

film-klapka-651

Začátek vysílání jako šifra pro vnímavé diváky

Jako první bude odvysílán snímek Důkaz s Gwyneth Paltrow a Anthony Hopkinsem v hlavních rolích. „Kino Barrandov otevřeme přesně v 18 hodin, 42 minut a 15 sekund, a ačkoliv se tento čas na první pohled může jevit nahodile, svoji logiku má. A já jsem si jistá, že bystrý divák na naši malou šifru velmi rychle přijde,“ doplnila generální ředitelka televize Marcela Hrdá.

Kino Barrandov v tiskové zprávě slibuje zábavu pro rodiny napříč věkovým spektrem. „Potěší milovníky historických filmů, westernů a kriminálek i fanoušky romantických komedií či filmů podle skutečných událostí. V pozdně večerních hodinách nabídne Kino Barrandov také erotiku,“ uvádí presskit k novému programu.

V průběhu dne rodinné filmy, seriály i evropská tvorba. V noci čas pro erotiku

Podrobné programové schéma zahrnuje v dopoledním čase reprízy snímků z předešlého dne. Mezi 12. a 15. hodinou se objeví různé seriály, následuje programové okno pro evropskou tvorbu, konkrétně francouzské a italské komedie, případně severské filmy. Mezi pátou a sedmou podvečer budou mít diváci k dispozici rodinné filmy a v rámci náběhu do hlavního vysílacího času i snímky s hollywoodskými hvězdami.

Prime-time se bude lišit dle jednotlivých dnů. V pondělí večer dostanou prostor romantické komedie, v úterý historické filmy, středa patří kriminálkám a skutečným příběhům, čtvrtek westernům a v pátek běží thrillery. Sobotní večer obstará kategorie „strhující dramata“, v neděli bude k vidění krimiseriál. Noční čas po 22:30 je vyhrazen erotickým filmům, prozatím je promován pouze titul Emmanuelle 2000. Posledním pořadem po půlnoci bude kriminální seriál.

Kino Barrandov bude dostupné u všech významných kabelových operátorů. Pozemní cestou si jej můžete naladit v multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group. Zde vysílá například i kanál Prima love. Pokud jej sledujete na běžnou anténu, bez problémů naladíte i Kino Barrandov. Od prvního dne bude tato televize dostupná i v nabídce kabelového operátora UPC, v rámci platformy O2 TV i na satelitu všem držitelům karet Skylink.

Programové schéma Kino Barrandov

Podrobné programové schéma Kino Barrandov - kliknutím zvětšíte

Podrobné programové schéma Kino Barrandov – kliknutím zvětšíte

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: