Platforma Skylink zatím nepotvrdila, zda zařadí Slovak Sport 2 do své nabídky

slovak-sport-tvKoncem července má odstartovat druhý kanál skupiny Slovak Sport TV, který bude určen pro český trh. Nabídne atraktivní přenosy anglické fotbalové Premier League a zajímavým bonusem pro diváky budou i čeští komentátoři. I přesto zatím není jisté, zda se program od začátku objeví v nabídce všech relevantních platforem, především satelitní platformy Skylink.

Všeobecně se soudí, že nynější první kanál Slovak Sport TV, který vysílá v nabídce Skylinku bude nahrazen právě atraktivnějším druhým kanálem. Momentálně je však program dostupný pouze na set-top-boxech s podporou MPEG-4.

Server Parabola.cz se snažil od provozovatele platformy Skylink zjistit bližší informace k zařazení druhého programu a k případné přítomnosti prvního programu Slovak Sport TV v nabídce této platformy. Odpověď Jaromíra Glisníka ze společnosti M7 Group, která platformu Skylink provozuje, však byla velmi neurčitá. „Se Slovak Sportem není nic jisté. Více, prozatím, nemohu prozradit,“ uvedl Glisník pro web Parabola.cz.

Váhání některých satelitních nebo kabelových operátorů je poněkud překvapivé. Slovak Sport TV bude mít ve svém programu několik exkluzivních produktů – vedle řady přenosů ze slovenských a českých soutěží zejména i anglickou fotbalovou Premier League. Za normálních okolností by se jednotlivé společnosti předháněly v tom, která nabídne svým divákům tuto televizi jako první. Jedinou překážkou mohou být cenové podmínky a podíl této televizní skupiny na penězích, které satelitní a kabeloví operátoři vybírají od svých abonentů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: