Platforma Skylink ohlásila zdražení placených balíčků, zařadí tři nové kanály

skylink-nikol-651

V minulém týdnu ohlásil provozovatel satelitní platformy Skylink zdražení některých programových balíčků v důsledku změny kurzu koruny. Nyní zařazuje tři nové programy do placených nabídek včetně Food Network a dětského kanálu Boomerang.

Od dnešního dne obohatila platforma Skylink své placené balíčky o programy Fine Living, Food Network a Boomerang. Programy jsou vysílány ve standardním rozlišení v kompresním formátu MPEG-4 a budou dostupné všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Kombi, Multi HD, Flexi 7 nebo Komplet.

Program Fine Living představuje životní styl, Food Network je jednou z nejznámějších značek v oblasti televizí věnujících se gastronomii a Boomerang je vedle Cartoon Networku druhým dětským kanálem z portfolia skupiny Turner / Time Warner. Přináší některé klasické animované seriály, které se nevejdou do vysílání Cartoon Network.

Skylink minulý týden ohlásil úpravu ceníku balíčků Flexi 7 a Multi. Od 1.7. bude nová cena flexibilního balíčku 269 korun měsíčně a 2959 Kč ročně, u balíčku Multi dochází na zvýšení na 318 Kč měsíčně a 3498 Kč ročně. Změna nastává oficiálně v důsledku oslabení kurzu koruny vůči euru a týká se pouze českého trhu. Pokud abonent uhradí předplatné před prvním červencem, zaplatí nižší původní cenu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: