Platforma Magio TV zařadí desítky nových stanic, některé exkluzivně

magiosat-perexSlovenská satelitní a IPTV platforma Magio rozšíří nabídku o 36 nových stanic. Některé ještě nejsou na tamním trhu v nabídce žádného operátora, jiné zařadí provozovatel platformy exkluzivně. Ne všechny programy se však vejdou i do satelitní platformy Magio Sat.

Zajímavé pro diváky mohou být především programy Comedy Central Extra nebo English Club, které bude zatím tato platforma nabízet exkluzivně. Není jasné, zda a kdy se tyto programy objeví v nabídce některého z konkurenčních operátorů. Provozovatel platformy zařadí i HD verze stanic Outdoor TV, Luxe.TV, Animal Planet, MyZen.TV a Spektrum.

Většina televizí vysílajících v nabídce bude mít i druhou jazykovou stopu. V mnoha případech ale nepůjde o angličtinu, nýbrž o maďarštinu, ruštinu nebo francouzštinu.

Platforma Magio působí jen na slovenském trhu, kde ji provozuje společnost Slovak Telekom, která patří do skupiny Deutsche Telekom. Skupina provozuje na Slovensku IPTV platformu Magio, satelitní platformu Magio Sat. Ta není v České republice běžně dostupná. Pokud si ale službu objednáte, je technicky dostupná i na území ČR.

V České republice patří do skupiny společnost T-mobile, která zde provozuje platformu T-mobile televize. Ta ale pouze přeprodává služby satelitní služby Skylink a nemá tak přímý dosah na programovou nabídku této platformy.

platforma-magiosat-velky

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: