Platforma Digi TV překvapivě rychle plní svůj slib a začíná poskytovat příjem programů na vlastním satelitním přijímači

Je tomu jen několik týdnů, co provozovatel platformy Digi TV potvrdil jednání ohledně přístupových modulů ke svým programům. Nyní se tato služba stává realitou. Divák může přijímat Digi TV na vlastním satelitním přijímači.

Foto: CS DX Satellite club

Foto: CS DX Satellite club – dxsatcs.com

Modul si můžete koupit nebo pronajmout

Jak informuje server Parabola.cz, programy české Digi TV je již možné přijímat na vlastních set top boxech nebo televizorech se satelitním tunerem, které jsou vybaveny rozhraním CI+. Společnost Digi TV Česká republika začala poskytovat přístupové moduly.

Pokud si divák zvolí vlastní přijímací zařízení, bude potřebovat už jen modul s dekódovací kartou. Modul si může od provozovatele zakoupit nebo pronajmout. V případě zakoupení modulu zaplatí jednorázově sumu 750 korun včetně DPH. V mnoha případech se ale vyplatí modul pronajmout, poplatek v tomto případě činí pouze 20 korun měsíčně. Navíc, pokud má divák předplacený některý z doplňkových balíčků, například Filmbox nebo Filmbox Live, dostane pronájem modulu zdarma.

Digi TV poskytuje moduly pouze zákazníkům s vázaností

Důležité je vědět, že provozovatel platformy vám přístupový modul poskytne pouze, pokud se uvážete následujících dvanáct měsíců. Noví klienti mohou mít přístupový modul automaticky, rovněž ale musejí podepsat časově omezenou vázanost.

Platforma Digi TV se tímto krokem snaží přilákat nové abonenty, zvláště ty, kdo už vlastní satelitní přijímač a sledují televizi z pozice 0,8-1 st. západně. Kromě Digi TV totiž zde působí i konkurenční platforma freeSAT by UPC Direct.

Digi TV nyní zatraktivnila programovou nabídku tím, že získala vysílací práva pro anglickou fotbalovou Premier league. Přenosy poskytuje na svých vlastních sportovních kanálech Digi sport 1 a Digi sport 2 a po osmi letech působení na trhu konečně zpřístupnila i programy v HD rozlišení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: