Placená mobilní televize přes internet

Příjem televizních programů přes internet umožňuje i pohodlnou distribuci obsahu na mobilní zařízení. Díky tomu můžete sledovat televizi prakticky kdekoliv s dostatečným připojením (přes wifi) nebo s patřičně bohatým datovým balíčkem. Neomezené možnosti internetu výraznou měrou přispěly i k rozvoji mobilní televize – tedy sledování televize na mobilu nebo tabletu.

Nový způsob konzumace obsahu z novin - přes notebook, mobil a tablet. Ilustrační foto Shutterstock.com

Nový způsob konzumace obsahu z novin – přes notebook, mobil a tablet. Ilustrační foto Shutterstock.com

Placené mobilní televizní aplikace

Kabelové společnosti, ale i samotní mobilní operátoři, rozšiřují svou nabídku o speciální aplikace vhodné pro sledování televize „on the go“ prostřednictvím mobilního telefonu nebo jiného zařízení.

Tyto aplikace obsahují většinu programů z klasických programových balíčků, které můžete přijímat v rámci svého předplatného. Mezi nejznámější značky patří O2 TV Go a O2 TV Air od mobilního operátora O2, dále televizní platforma Horizon GO od největší kabelové společnosti UPC Česká republika, případně mobilní televize od T-Mobile nebo Sledování TV v nabídce Vodafonu. V neposlední řadě je na trhu i několik menších aplikací, které nabízejí příjem českých ale i zahraničních stanic pro váš mobilní telefon nebo přímo na obrazovce vašeho počítače.

Největší poskytovatelé placené mobilní televize

Název službyPoskytovatel
O2 TV Go / O2 TV AirO2 Czech Republic
Horizon GOUPC Česká republika
T-Mobile TVT-Mobile CZ
Sledování TVVodafone CZ
TV2Gotv2go CE s.r.o.

Poznámka: Data jsou aktuální k 1.7.2016. Pokud jste našli někde chybu, uvítáme vaši připomínku na redakčním mailu.

Možnosti příjmu televize v mobilu

Mobilní televize je novodobým fenoménem. Mohla se rozvinout díky rostoucí popularitě chytrých telefonů, které jsou dnes již samozřejmou součástí většiny lidí. Rozvíjí se různé možnosti příjmu televize v mobilu. Vznikají nové televizní aplikace.

....
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .