Možnosti příjmu televize v mobilu

Mobilní televize je novodobým fenoménem. Mohla se rozvinout zejména díky rostoucí popularitě chytrých telefonů a tabletů, které jsou dnes již samozřejmou součástí většiny lidí. Díky tomu se rozvíjí i různé možnosti příjmu standardních televizních stanic v mobilu, a vznikají i samostatné televizní aplikace s obsahem vytvořeným na míru pro mobilní diváky.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Mobilní televizi můžete přijímat bez externí antény

Výhodou televize na mobilních zařízeních je zejména fakt, že nepotřebujete standardní televizní anténu. Televizi můžete sledovat přes datový tarif svého mobilního operátora nebo přes wifi síť. Pokud jste doma, můžete svůj chytrý mobil použít i jako další zařízení ke sledování televizních programů dostupných na vaší kabelové televizi – pochopitelně pouze za předpokladu, že to váš kabelový operátor povolí.

Mobilní televize může být zdarma, ale může být i placená. Dobrou zprávou pro diváky je fakt, že i bez placení můžete sledovat kvalitní obsah – zejména původní pořady České televize nebo TV Prima, atraktivní sportovní přenosy nebo pořady vytvořené přímo pro internetové a mobilní publikum.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Co přináší kabelová televize českým divákům?

V dnešní době je kabelová televize určena náročnějším divákům – zejména těm, kdo hledají placené nebo prémiové televizní programy a jsou ochotni za ně platit paušální měsíční poplatek. K dispozici jsou kanály různých žánrů.

....
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .