Pětka omezuje výrobu pravidelných pořadů, ponechá živé magazíny

petka-logo-1Nová celoplošná televize Pětka, která se orientuje na původní tvorbu a českou zábavu, by měla omezit výrobu předtáčených pořadů. Vysílání většiny pořadů má stanice v zásobě minimálně do konce roku, poté bude i nadále vyrábět živé magazíny. K podobnému rozhodnutí mělo dojít ve čtvrtek večer.

Informaci přinesl server Digizone.cz, který se odvolává na zdroj uvnitř televize. Tuto informaci měl rovněž potvrdit i jeden z producentů, který pro televizi vyrábí pořady. Dnes ráno se k situaci vyjádřila i mluvčí televize Kateřina Kotalová. Zastavení výroby se podle ní týká některých týdenních formátů. Důvodem má být fakt, že díly, které se mají odvysílat do konce roku, jsou už vyrobeny.

Televize Pětka začala vysílat teprve nedávno a stala se další plnoformátovou celoplošnou televizí. Investorem stanice je podnikatel Luboš Měkota, který stojí i za pražskou televizí Metropol. Obě stanice vede stejný management v čele s bývalým novinářem Markem Vítkem.

petka-plakat-izer-hrubesova

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. xsc

    „Zastavení výroby se podle ní týká některých týdenních formátů. Důvodem má být fakt, že díly, které se mají odvysílat do konce roku, jsou už vyrobeny.“
    Mluvčí samozřejmě nemluví pravdu. Již dnes například nebyl odvysílán pořad Sezóna a žádné další vysílání už do konce roku podle programu na webu v plánu není, byť je stále značen jako sobotní pořad.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: