Pět reportérů Televizních novin na Nově podalo výpověď

nova_spiralaTelevize Nova brzy přijde o pětici populárních reportérů známých ze všech formátů Televizních novin. Výpověď podali David Vaníček, Pavel Šuba, Jiří Pánek, Eva Myšíková a Tomáš Hauptvogel. Poté, co byl v pátek odvolán ředitel zpravodajství a publicistiky Martin Ondráček se v redakci zvedla vlna nevole, která vyústila do odchodu několika lidí.

Informaci dnes jako první přinesl web Digizone.cz, který se odvolává na dva důvěryhodné zdroje zevnitř televize. Následně tuto informaci potvrdil i nově jmenovaný ředitel zpravodajství a publicistiky Vladimír Mužík, jež ve funkci nahradil právě Martina Ondráčka. Odchody reportérů mají přímo souviset s touto personální rošádou. Martin Ondráček byl posledním z tzv. „Dvořákových“ lidí, kteří působili v managementu televize ještě za vedení Petra Dvořáka.

PSALI JSME: Nova mění ředitele zpravodajství, Ondráčka střídá Mužík

Podle informací webu Digizone.cz se i někteří další reportéři připravují k odchodu. Zpravodajství pod vedením Vladimíra Mužíka doznává změn, s nimiž někteří redaktoři nesouhlasí – především s výběrem témat pro Televizní noviny a jejich zpracováním.

Autor článku:

Komentáře (4)

    1. Ivo Rottenberg

      Mám obavy, že si je Dvořák vezme „k sobě“:-)))

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: