Pavel Anděl se po čtyřech letech vrátil na obrazovku, má nový pořad na Fajn Rock TV

Legendární osobnost sobotních večerů na programu ČT 2, moderátor a hudební publicista Pavel Anděl se po čtyřech letech vrátil na obrazovku. A jak sám říká, rovnou do undergroundu, na televizi Fajn Rock TV.

pavel-andel-andelska-20-noperex

Otevřená talkshow s hosty z ulice

Každou středu zde vysílá svůj nový pořad Andělská Dvacítka, což je otevřená talkshow s hosty žižkovské restaurace Slušnej kanál. Natáčení pořadu probíhá za asistence diváků a každý týden si moderátor vybere jednoho hosta z řad diváků, který ho zaujme v předchozí mailové komunikaci.

Provozuji devět let radiový projekt podobného modelu na Rock Zone 105,9. Televizní Andělská Dvacítka se točí v hospodě s diváky Fajn Rock TV takže nikdy nevím, kdo přijde a co se přesně bude dít,“ uvádí k dramaturgické uvolněnosti svého formátu Pavel Anděl.

Pořad se vysílá každou středu od 17:00, v repríze vždy v neděli dopoledne. Prozatím jsou k dispozici tři díly, které televize zveřejnila na svém YouTube profilu, ale bez hudebních klipů.

Fajn Rock TV je k dispozici v DVB-T i na kabelu

Vysílání televize Fajn Rock TV je k dispozici v rámci digitálního vysílání v Praze a středních Čechách na kanále 46, které provozuje společnost Prague Digital Television. Vysílání šíří i řada kabelových operátorů a pochopitelně je k dispozici i bezplatný online stream na Fajnrocktv.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: