Padla první klapka nového komediálního seriálu Kameňák

Televize Nova zahájila na Mělnicku natáčení nového komediálního seriálu Kameňák, který volně naváže na někdejší filmovou sérii. Herecké hvězdy Václav Vydra, Jana Paulová, Leoš Noha, Pavel Kikinčuk a další se postarají o zábavné večery.

Václav Vydra v novém seriálu Kameňák. Foto: TV Nova

Václav Vydra v novém seriálu Kameňák. Foto: TV Nova

Děj seriálu se odehrává ve městečku Kameňákov, ve kterém by si obyvatelé žili docela klidným životem, pokud by na radnici seděl někdo jiný než starosta Pepa Novák (Václav Vydra) a jeho zástupce Bohouš Beránek (Pavel Kikinčuk). Ti městečko přihlásí do celorepublikové soutěže „Pozitivní město roku“, kterou vyhlásilo ministerstvo.

Hlavní cena pro vítěze je sto miliónů korun. Soutěžící však musí splnit řadu pozitivních kritérií, jako je rostoucí počet obyvatel, dobrá zdravotní péče, rozvinutý kulturní, společenský a sportovní život, čistota a další. Jde tedy o atributy, které jsou městečku Kameňákov na míle vzdálené.

Kameňák je jedna z nejsilnějších značek české zábavy. Věříme, že seriál Kameňák bude ideální volbou pro ty, kdo si chtějí u televize odpočinout,“ říká programová ředitelka televize Nova Alex Ruzek.

V hlavní roli se představí, stejně jako ve filmu, herec Václav Vydra. Režie projektu se ujal Ján Novák.

Natáčení si neskutečně užívám. V podstatě jsem omládl o dvacet let. Štáb je opravdu výborný, s panem režisérem jsme už natočili jeden Kameňák, takže si myslím, že spolupráce je skvěle nalinkovaná,“ říká Václav Vydra.

V seriálu se objeví i Alice Bendová, Veronika Žilková, Zuzana Slavíková a mnoho dalších herců.

První klapka nového seriálu Kameňák. Foto: TV Nova

První klapka nového seriálu Kameňák. Foto: TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .