Padla první klapka druhé řady seriálu Expozitura

expozitura-ilust-675Zástupci televize Nova, tvůrci seriálu a herci za účasti novinářů na zámku v Hořovicích slavnostně pokřitili první klapku druhé série projektu Expozitura.  Diváci budou ve druhé řadě potkávat Terezu Hodačovou a Dana Chládka v podání Hany Vagnerové a Roberta Jaškówa. Seriál by se měl dostat do vysílání v příštím roce.

Mám velkou radost, že jsme se tu mohli setkat u příležitosti první klapky tak mimořádného seriálu, kterým Expozitura bezesporu je. Příběhy v nové řadě jsou opět inspirovány skutečnými událostmi. Diváky čeká napínavá podívaná s prvky thrilleru z prostředí nejvyšší společnosti,“ uvedla ředitelka sekce vlastní výroby televize Nova Lucie Kršáková.

Diváci budou ve druhé řadě potkávat své oblíbené hrdiny Terezu Hodačovou a Dana Chládka v podání Hany Vagnerové a Roberta Jaškówa, jehož postava dozná velkých změn. „Stane se ze mě podivínský samotář, do mého života vstoupí nová žena a také se ukáže, že jsem zapletený do kauzy kolem prezidenta České republiky,“ řekl Jašków.

Hlavu státu ztvární populární herec Jan Kraus a diváci se můžou těšit na řadu dalších nových herců, například Annu Šiškovou, Marka Taclíka, Andreu Opavskou nebo Jiřího Dvořáka.

expozitura-klima-675Foto – TV Nova

expozitura-ilust-675Grafika k seriálu Expozitura

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,