Ordinace v růžové zahradě bude pokračovat na Voyo

Televize Nova po výzvách diváků bude pokračovat v natáčení seriálu Ordinace v růžovéh zahradě . Diváci budou mít možnost sledovat seriál na videoportálu Voyo.

2020_07_30_Ordinace_TM_01876
Zdroj: TV Nova

Příběhy seriálových postav Ordinace v růžové zahradě 2 neskončí, Nova bude nové díly seriálu nabízet předplatitelům videoportálu Voyo. TV to oznámila dnes odpoledne. Ve čtvrtek 10. června odvysílá Nova „televizní finále“ tohoto divácky úspěšného seriálu, další nové díly umístí už na Voyo.

Žádný jiný český seriál nevstoupil za téměř šestnáct let existence do našich životů tak intenzivně jako Ordinace v růžové zahradě 2.Proto není divu, že po oznámení konce Ordinace přišla loni v listopadu vlna tsunami. Fanoušci plakali, sociální sítě seriálu byly okamžitě zaplaveny jejich prohlášeními, některá z nich byla velmi emotivní. Na Novu chodily každý den spousty dopisů s jasným sdělením: Vraťte nám zpět naši Ordinaci!

„Streamovací platformy jsou budoucností. Zejména poslední rok a půl jednoznačně ukázal, že jsou naprosto rovnocennou alternativou k vysílání lineární televize. To, že si Nova jako svou vlajkovou loď v tomto směru zvolila právě Ordinaci, je z mého pohledu logické. Za téměř šestnáct let na televizních obrazovkách se stala kultem, který u nás nemá srovnání. Zájem ze strany fanoušků o nové příběhy z Kamenice je stále obrovský, a tak máme radost, že jim můžeme vyhovět a s víceméně stejným štábem i hereckým obsazením natáčet další příběhy Ordinace,” říká kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

A dodává: „Diváci se na Voyo mohou těšit na další dramata, nečekané zápletky, milostné propletence a staré známé i zcela nové hrdiny. Chceme stále přinášet silné a po všech stránkách kvalitní příběhy z Kamenice, které uspokojí nejen stávající příznivce, ale na Voyo přitáhnou i nové publikum. Věřím, že nová éra Ordinace v tom nejlepším naváže na tu předchozí.” 

 

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .