Odstartovaly nové programy rodiny AXN – White a Black

axn-167Dnešním dnem došlo k definitivní změně v portfoliu kabelových programů AXN na českém a slovenském trhu. Byla ukončena distribuce stanic AXN Crime a AXN Sci-fi, nahradila je dvojička AXN Black a AXN White. Obě nové stanice začaly vysílat dnes, 1. října v dopoledních hodinách.

Jak jsme už avizovali v několika předchozích textech na toto téma, společnost Sony Pictures Television Network poutá diváky na program nových značek očekávanými superlativy. „AXN White nabídne řadu výpravných seriálů z USA a Evropy, založených na inspirativních příbězích a silných postavách. AXN Black přinese zejména dobrodružství a akci s neporazitelným hrdinou v hlavní roli, a to jak v klasických žánrech, tak i v dokumentárních a poloimprovizovaných show,“ zní oficiální stanovisko společnosti ohledně obsahu nových kanálů.

Reálně by se však oba programy AXN White a AXN Black neměly od těch stávajících výrazně lišit. Půjde jen o oživení značky s cílem zvednout zájem diváků i dalších kabelových operátorů, kteří ještě tyto stanice nešíří. Změna se totiž netýká pouze českých a slovenských diváků, Sony Pictures zavádí tyto značky i na dalších trzích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,