Odstartovaly hlavní seriálové novinky Kapitán Exner a Policie Modrava

Prima nabídla divákům v sobotu a v neděli mimořádně až dva díly nového seriálu Kapitán Exner. Nova se v neděli připojila s novými díly Policie Modrava. Oba tituly mají značný potenciál.

Muž přepíná programy na hlavní televizi v domácnosti. Žena sleduje své pořady na tabletu. Ilustrační foto Shutterstock.com

Muž přepíná programy na hlavní televizi v domácnosti. Žena sleduje své pořady na tabletu. Ilustrační foto Shutterstock.com

Kapitán Exner si většinu diváků i v konkurenci Policie Modrava

Premiéra nového seriálu TV Prima Kapitán Exner v sobotu překročila hranici 900tisíc diváků starších 15 let. Informaci přinesl web Mediaguru.cz, který pravidelně zveřejňuje data z elektronického měření sledovanosti ATO / Nielsen Admosphere.

V sobotu seriálu Primy konkurovala komedie Jak se zbavit nevěsty. V neděli Nova s Primou nasadily své klíčové seriálové tituly přímo proti sobě.

Kapitán Exner si v této konkurenci většinu svých diváků udržel, ale Policie Modrava se stala jasným vítězem nedělního večera. Její sledovanost podle Mediaguru.cz přesáhla 1,3 mil. diváků starších 15 let. Potenciál tohoto seriálu je ale vyšší.

První celá série Policie Modrava uvedená v roce 2015 se mohla pyšnit označením nejsledovanějšího seriálu současnosti. Platilo to prakticky o každé epizodě. Počet diváků starších 15 let se pohyboval u hranice dvou milionů. Tu v některých případech i pokořil.

Hodnoty z posledního letošního srpnového víkendu však naznačují, že pokud chtějí televize Nova s Primou vytěžit ze svých původních seriálů co nejvíc, neměly by je nasazovat přímo proti sobě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .