Odstartovala paralympiáda. ČT sport nabídne 25 hodin premiérového vysílání

ČT sport nabídne v následujících dvanácti dnech z průběhu paralympiády více než 25 hodin premiérového vysílání. Atmosféru her a původní informace zprostředkuje přímo z místa konání štáb v čele s reportérem Jakubem Bažantem.

Paralympiáda Rio 2016. Ilustrační foto: Jirawong Wongdokpuang / Shutterstock.com

Paralympiáda Rio 2016. Ilustrační foto: Jirawong Wongdokpuang / Shutterstock.com

Naše pokrytí paralympiády neustále roste. Paralympijské hry vysílá Česká televize již od počátku devadesátých let a od prvních zkušeností s vysíláním odkázaným výhradně na materiály vlastních štábů dnes už můžeme nabídnout opravdu ucelené přehledy z průběhu naprosté většiny soutěží,“ říká výkonný ředitel programu ČT sport Jiří Ponikelský.

V Riu se představí na 4300 paralympioniků z rekordních 176 zemí a my věříme, že naše vysílání bude mít stejně jako olympiáda, která skončila před necelými třemi týdny, pozitivní divácký ohlas. Paralympijské hry nesporně patří do základního portfolia ČT sport,“ dodává sportovní ředitel České televize.

V přímých přenosech nabízí Česká televize kromě slavnostního zahájení ještě například dva vybrané bloky dráhové cyklistiky, ve kterých by čeští paralympionici rádi navázali na medailové úspěchy z Londýna 2012.

Kompletní souhrnné informace pak nabídne 31 speciálních programů, které pokryjí celý průběh her a představí to nejpodstatnější ze všech třiadvaceti sportů letošní paralympiády. Tyto souhrny, jež přebírá České televize přímo z Ria od oficiálního vysílatele vybraného Mezinárodním paralympijským výborem, se také zaměří především na „českou stopu“.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .