Óčko Star už vysílá, nová identifikace je nepřehlédnutelná

Hudební stanice Óčko Gold se v neděli 1. října představila pod novým názvem Óčko Star. Nový vizuál je mnohem výraznější. Stanice se identifikuje celým názvem v levém dolním rohu obrazovky.

Logo televize Óčko Star je ve vysílání netradičně umístěno v levém dolním rohu a působí výrazným dojmem

Logo televize Óčko Star je ve vysílání netradičně umístěno v levém dolním rohu a působí výrazným dojmem

Netradičně výrazné označení programových bloků i hudebních klipů

Označení videoklipů je nepřehlédnutelné. Informační lišta na začátku a na konci každého hudebního klipu je výrazná a zabírá většinu obrazovky. Identifikace konkrétního programového bloku je dokonce přes celou obrazovku.

Óčko Star ve svém vysílání poutá na nové hudební pořady. Každý pátek a sobotu večer například nabídne taneční blok. Hudební bloky jsou pojmenované anglicky. Ve vysílání se i nadále objevují i starší klipy a televize je vysílá s typickými černými pruhy po stranách.

Televize Óčko Star je dostupná ve všech platformách, kde předtím vysílal program Óčko Gold a to i bez nutnosti přeladění přijímače. Vysílá na běžnou anténu v multiplexu 3 s celorepublikovým pokrytím. Bezplatně je k dispozici přes satelit na pozici 23,5 st. východně, kde působí platforma Skylink. Óčko Star však vysílá nekódovaně a můžete jej sledovat i bez satelitní karty.

Óčko Star rozšíří hudební zaměření původního kanálu Óčko Gold a do vysílání zařadí moderované pořady. Soustředí nejen na osmdesátá a devadesátá léta, ale i milénium a hity současnosti.

Podívejte se na grafiku televize Óčko Star – fotogalerie

Identifikace právě vysílaného videoklipu televize Óčko Star

Identifikace právě vysílaného videoklipu televize Óčko Star

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. Harry

      Kdyby vysilali ve Full HD tak bych to obri logo pochopil. V SD je to nepochopitelne, vzdyt to zabira snad ctvrtinu obrazovky.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .