Óčko Star už má vysílací licenci, vznikne přejmenováním programu Óčko Gold

Společnost Stanice O, která provozuje hudební kanály značky Óčko, může rozšířit své portfolio o nový program Óčko Star. Pro tento účel získala novou satelitní licenci. Regulátor potvrdil i změnu názvu Óčka Gold ve stávající licenci.

Óčko Gold se momentálně zaměřuje na "zlaté hity". Pod značkou Óčko Star hodlá hrát "nejlepší hity vůbec". Screenshot z vysílání Óčko Gold

Óčko Gold se momentálně zaměřuje na „zlaté hity“. Pod značkou Óčko Star hodlá hrát „nejlepší hity vůbec“. Screenshot z vysílání Óčko Gold

Óčko Star rozšíří hudební zaměření a do vysílání zařadí moderované pořady. Program vznikne přeformátováním oldies stanice Óčko Gold. Obě televize tak nebudou koexistovat vedle sebe.

Doposud vysílala stanice Óčko Gold největší hity minulosti. Nově by měla pod názvem Óčko STAR rozšířit svůj playlist na největší hity vůbec. Alespoň tak programové změny popsal ředitel stanice Štěpán Wolde v rozhovoru pro web Digitální rádio.

Firma Stanice O, a.s. patřící skupině MAFRA by měla i nadále mít ve svém portfoliu tři televizní programy. Hlavní kanál Óčko bude i nadále zaměřen na mladší publikum a nabídne výraznou porci moderovaného vysílání a pořadů vlastní produkce.

Óčko Star se soustředí nejen na osmdesátá a devadesátá léta, ale i milénium a hity současnosti. Alternativní hudební program Óčko Expres by měl pokračovat ve své současné podobě.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .