AXN poutá na nový krimiseriál Absentia, v češtině Nezvěstná. Podívejte se na trailer

První z deseti dílů kriminálního thrilleru Nezvěstná z prostředí FBI uvede stanice AXN ve středu 11. října v exkluzivní premiéře. V hlavních rolích se objeví Stana Katic, známá ze seriálu Castle na zabití, anebo Ralph Ineson, který si zahrál v seriálech Hra o trůny či Harry Potter.

Seriál Absentia / Nezvěstná na AXN. Zdroj: mediální zastoupení AXN v ČR

Seriál Absentia / Nezvěstná na AXN. Zdroj: mediální zastoupení AXN v ČR

Seriál poběží od října do poloviny prosince

Drama vypráví příběh agentky FBI Emily Byrneové, která se během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu beze stopy ztratí a je prohlášena za mrtvou. O šest let později ji objeví skoro utopenou v opuštěném domě kdesi v lesích. Na nic si z doby zajetí nepamatuje, po návratu domů zjistí, že její manžel (Patrick Heusinger) začal nový život s jinou ženou a její syn ji nepoznává. Nadto se dozví, že je podezřelá ze série vražd.

Hlavní postava patří do dnešní doby, je to žena, která má kariéru, je matkou a trochu hrdinkou, jež má samozřejmě jisté vady. Bylo pro mě velice zajímavé toto téma prozkoumávat a pak k němu přidat další vrstvu o tom, co znamená překonávat nepřekonatelné a naprosto extrémní okolnosti, vše přežít a jako osobnost vyrůst,“ řekla k prvním dojmům z postavy Emily její představitelka Stana Katic.

Herečka Stana Katic jako agentka Emily Byrne v seriálu Nezvěstná na AXN. Fotografii poskytlo mediální zastoupení AXN v České republice

Herečka Stana Katic jako agentka Emily Byrne v seriálu Nezvěstná na AXN. Fotografii poskytlo mediální zastoupení AXN v České republice

Diváci mohou seriál legálně sledovat i on-line v přehrávači AXN Player

Postava Emily je jako Fénix. Vyhoří uprostřed série a je znovuzrozena opravdu výjimečným způsobem, stejně jak je tomu u mnoha přeživších,“ dodala představitelka hlavní postavy v rozhovoru pro Sony Pictures Television.

Desetidílný seriál, který je originální produkcí sítě Sony Pictures Television, má premiéru exkluzivně na AXN ve středu 11. října ve 21:00, v opakování poté v pátek 13. října ve 21:55 a v pondělí 16. října ve 22:50. Seriál poběží do poloviny prosince 2017 a diváci jej budou moci sledovat také on-line na webu axn.cz v přehrávači AXN Player.

Absentia / Nezvěstná (2017) – trailer

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .