O2 zpřístupnila první díl sedmé řady Hry o trůny zdarma všem

Na HBO odstartovala sedmá série legendárního seriálu Hra o trůny. O2 pro všechny jeho fanoušky i ty, kteří seriál dosud nesledovali, zpřístupnilo exkluzivní obsah i mimo svět placených televizí. Nezáleží na tom, zda je zákazníkem O2 – první díl si v O2 Videotéce může přehrát kdokoliv úplně zdarma.

Plakát k sedmé sérii Hty o trůny - Game of thrones Season 7 poster

Plakát k sedmé sérii Hty o trůny – Game of thrones Season 7 poster

Chceme, aby si jeden z nejoblíbenějších seriálů mohli lidé opravdu vychutnat – fanouškům ho proto přinášíme brzy po premiéře. Těm, kteří seriál dosud nesledovali, zase chceme dát příležitost poznat takto kvalitní seriálovou produkci, ke které se běžně v neplacených TV nemohou dostat,“ popisuje David Duroň, ředitel O2 TV.

Na svůj oblíbený seriál se tak diváci podívají s českými titulky jeden den po odvysílání světové premiéry. První díl bude k dispozici zdarma do 21. července včetně. Stačí jít na webovou stránku www.o2.cz/hraotruny. Tam zadat své telefonní číslo, na které vám přijde SMS s kódem. Ten pak stačí zadat v O2 Videotéce a pak už jen sledovat první díl nové řady.

Pro ty, kteří si nechtějí nechat ujít ani další díly tohoto seriálu, připravilo O2 na léto zvýhodněnou nabídku. Každý, kdo si do 31. srpna sjedná O2 TV, získá jako bonus balíček Kino na celý měsíc úplně zdarma. Balíček navíc obsahuje kromě HBO i další filmové a seriálové kanály – HBO HD, HBO 2 a HBO 3 a Cinemax 1 a 2. A navíc přístup do videotéky HBO OD a aplikace HBO Go.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .