O2 TV vyřadila kanály Arena sport, náhradou je TV 213 a Sport 5

Kanály Arena sport podle manažerky obsahu O2 TV vykazovaly dlouhodobě velmi nízkou sledovanost a odklon od původního zaměření na slovenskou sportovní scénu. Nová sportovní televize 213 se kromě sportu soustředí na kulturu.

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Ke změnám v programové nabídce došlo 28. dubna. Zástupci O2 TV tvrdí, že jde o pilování programové nabídky podle preferencí diváků. Vedle zařazení dvou sportovních stanic se v nabídce objevila i anglická verze televize France 24.

Od 28. dubna máme v nabídce sportovní kanál Sport 5 a nový sportovní kanál 213 v HD kvalitě, kterým jsme nahradili programy Arena sport 1 a Arena sport 2. Tyto kanály dlouhodobě vykazovaly velmi nízkou sledovanost a odklon od původního zaměření na slovenskou sportovní scénu,“ říká Anna Lenerová, manažerka obsahu O2 TV.

Nově zařazený slovenský kanál 213 vysílá převážně sportovní přenosy a zajímavá kulturní představení a akce. Ze sportovních událostí v květnu avizuje například Mezinárodní mistrovství Slovenska v motokrosu MX Open. Pravidelně vysílá i přímé přenosy slovenské hokejové Tipsport ligy, fotbalové Fortuna ligy, basketbalu, házené nebo hokejbalu. V programu se objevují i sportovní diskusní pořady a magazíny.

Sportovní televize. Ilustrační foto - fotobanka Shutterstock

Sportovní televize. Ilustrační foto – fotobanka Shutterstock

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .