O2 TV sází i na fotbalovou Evropskou ligu, koupila zápasy Sparty a Liberce

Sportovní stanici O2 TV Sport se podařilo exkluzivně zakoupit televizní práva na dva atraktivní duely ze 4. předkola Evropské ligy. Dnes večer od 18:10 se fanoušci můžou těšit na utkání pražské Sparty v dánském Sonderjyske, za týden O2 TV odvysílá odvetu Liberce s celkem AEK Larnaka.

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Na Spartu i Liberec čeká boj o základní skupinu Evropské ligy, kde kluby jen za samotný postup inkasují téměř 70 milionů korun. Spartě se do cesty postaví aktuálně dvanáctý tým dánské superligy, který se stal v loňském ročníku překvapivě vicemistrem. Vzhledem k aktuální pozici a formě dánského klubu je Sparta v této sérii favoritem. Pokud by se ji podařilo postoupit, může ve skupinové fázi Evropské ligy navázat na vynikající výkony z loňské sezony.

Managementu O2 TV Sport se podařilo získat i exkluzivní vysílací práva pro odvetu Slovanu Liberec s AEK Larnaka. Kyperský celek má v základní sestavě hned osm španělských hráčů a navíc dokázal v předkole vyřadit favorizovaný Spartak Moskva. Liberci by v tomto dvojzápase zase mohla výrazně pomoct nová posila, z pražské Slavie zamířil na sever Čech zkušený Martin Latka. Druhá utkání Liberce ve 4. předkole Evropské ligy se uskuteční ve čtvrtek 25. srpna od 18:55.

O2 TV bude jednotlivé zápasy kombinovat na svých kanálech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Připomeňme, že placená služba má exkluzivní práva i na Ligu mistrů, díky čemuž odvysílalala i souboj Plzně v bulharské Sofii, kde byl domácím týmem Ludogorec Razgrad.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .