O2 TV láká na nedělní souboj podzimu mezi Plzní a pražskou Slavií

Česká nejvyšší fotbalová soutěž má před sebou jeden z nejočekávanějších zápasů sezony. Suverénně první Viktoria Plzeň, která v dosavadním průběhu neztratia ani bod (!), přivítá na svém stadionu mistrovskou Slavii Praha.

Stadion Viktorie Plzeň. Fotografii poskytla společnost O2 Czech Republic

Stadion Viktorie Plzeň. Fotografii poskytla společnost O2 Czech Republic

Tento souboj o špičku tabulky nabídnou exkluzivně stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Free (s využitím funkce HbbTV). Studio Petra Svěceného začíná v neděli od 17.30 hodin.

Jedeme ve stejném režimu jako při derby. V akci budeme mít tedy celkem patnáct kamer, chybět nebudou ani steadicamy, které umožní snímat pohyb hráčů přímo u hrací plochy,“ prozradil bližší detaily Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport. V průběhu živého přenosu bude využita virtuální grafika.

Nedělní bitva může již hodně napovědět o tom, kdo bude mít navrch v dostizích o ligový trůn. Zisk titulu navíc v letošním ročníku znamená přímý postup do milionářské Ligy mistrů, což je pro všechny týmy mimořádná motivace.

Samotné utkání pak bude komentovat zkušené duo Milan Štěrba a Jan Homolka. Pražané nyní ztrácí na Plzeň propastných jedenáct bodů a případný neúspěch ve vyprodaných Štruncových sadech by značně narušil plány o jejich obhajobě mistrovského titulu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .