O2 TV láká diváky na Ligu mistrů UEFA, většinu zápasů odvysílá exkluzivně

V úterý a ve středu startuje nejprestižnější fotbalová soutěž světa, slavná Liga mistrů UEFA. Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal odvysílají z celého ročníku přes 110 exkluzivních přímých přenosů.

Ilustrační foto Shutterstock.com / photo_master2000

Ilustrační foto Shutterstock.com / photo_master2000

O2 TV přidává ve středu třetí zápas s českým komentářem

Kanály O2 TV Sport a O2 TV Fotbal budou vysílat prakticky každé utkání s výjimkou jednoho úterního zápasu, na který má vysílací právo Česká televize. Z vysílacího plánu vyplývá, že O2 TV hodlá produkovat minimálně čtyři zápasy s českým komentářem. Ostatní zápasy nabídne divákům v rámci multidimenze, tedy na doplňkových kanálech, které budou vysílat v době souběžně hraných utkání.

Uplynulý ročník nám ukázal, že diváci mají o Ligu mistrů zájem a rádi využívají multidimenzi. I proto přidáváme ve středu třetí zápas s českým komentářem,“ uvedl k začátku Ligy mistrů Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

O2 TV drží vysílací práva na Ligu mistrů až do sezony 2017/2018. V rámci těchto práv může na českém trhu exkluzivně vysílat až 15 ze 16 utkání z každého hracího dne v základních skupinách a většinu zápasů vyřazovací části. O finálový zápas se podělí s volně dostupným programem ČT sport.

Upoutávka před novou sezonou Ligy mistrů UEFA na O2 TV Sport

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .