O2 transformuje službu O2TV Go na O2TV Air, nabídne 30 kanálů

Operátor O2 přichází s další variantou své mobilní služby O2TV Go. Nově pod značkou O2TV Air nabídne všem potenciálním klientům televizi v počítači a mobilu s 30 kanály za 249 korun měsíčně bez vázanosti.

mobil-farby-ilust-651

Balíček sportovních a několika doplňkových kanálů z kabelu

Kromě nově připravované stanice O2 Sport získají zákazníci další sportovní kanály, které jsou dostupné na českém trhu, tedy především kanály skupin Eurosport, DIGI Sport, SportTV, Nova Sport i ČT sport. Nabídku doplní filmové stanice AMC a Filmbox, dětské kanály Nickelodeon a Minimax, kulinářská Mňam TV nebo dokumentární Spektrum. V nabídce budou i volně šířené kanály České televize, Novy, Primy a Barrandova plus informační kanál O2 Info.

O2 TV Air přináší řešení pro ty zákazníky, kteří nemají na své adrese dostupnou klasickou O2 TV. Nabídku kanálů jsme sestavili tak, aby si na své přišli jak sportovní fanoušci, tak i další členové domácnosti,“ říká Anna Lenerová, která je v O2 zodpovědná za obsah O2 TV.

Flexibilní způsob předplatného zůstává

Službu O2 TV Air je možné objednat za 249 Kč měsíčně. Zákazník bude moci výše uvedené kanály sledovat prostřednictvím mobilní aplikace nebo přímo na webových stránkách www.o2tv.cz. Cena zahrnuje licenci pro čtyři různá zařízení. Kromě živého vysílání umožní O2 TV Air také nahrávání pořadů (až 10 hodin nahrávek dostupných po dobu 7 dní) nebo přehrání až 30 hodin zpětně po jejich odvysílání. Služba je bez závazku a zákazník ji může kdykoli vypovědět.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,