O2 Sport hodlá ve fotbalovém zápase roku hodnotit rozhodčí

Vyprodaná Letná uvidí už v neděli od 20.00 hodin dlouho očekávaný fotbalový duel letošního jara. Televize O2 Sport exkluzivně odvysílá souboj Sparty s Plzní. Vzhledem ke kontroverzím týkajícím se rozhodčích se v multidimenzi zaměří na jejich výkony.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Chyby rozhodčích, jejich vliv na zápasy v závěru ligy i změny pravidel jsou českými fanoušky čím dál tím více sledované. O2 Sport se proto k vrcholnému zápasu ligy rozhodlo jednu z multidimenzí věnovat čistě této tématice,“ vysvětluje ředitel O2 Sport Marek Kindernay.

Jedna multidimenze v tomto případě znamená jedna programová pozice, kde se bude posuzovat zápas pouze z pohledu výkonu rozhodčích. Diváci si tak vedle jednotlivých kamer mohou zvolit i specifický komentář týkající se sudích.

Právě středeční městské derby mezi Duklou Praha a Spartou poznačila kontroverze v závěru, kdy Sparta zvítězila díky sporné penaltě, přičemž zhruba deset minut předtím ji nebyl uznán gól po přísném posouzení ofsajdu.

Bude alespoň nedělní souboj s Plzní bez kontroverzí? „Všechny sporné a rozhodující momenty rozebere pravidlový expert O2 Sport Robert Henn společně s dlouhodobým kritikem tendenčního řízení zápasů a legendou československého fotbalu Ladislavem Vízkem,“ dodává k nadcházejícímu šlágru jarní části Synot ligy ředitel O2 Sport Marek Kindernay.

V rámci multidimenze přinese O2 Sport v neděli večer tyto kanály:
MD1 Hlavní mix s komentářem Tomáše Radotínského a Václava Pilného
MD2 Zabrankové kamery
MD3 Hlavní kamera
MD4 Trenérské lavičky
MD5 Hlavní mix s rozborem práce rozhodčích Ladislavem Vízkem a Robertem Hennem
MD6 Elektronická tužka

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. barca58

    Vy umělci co kurvíte fotbalové přenosy v TV jste se probudili , Plzni už nadržují čtyři roky za vymyšlené ať jsou to pády či naposledy ruka Petržely o tom jste nepsali ani nediskutovali ale jak jde o Spartu či jiné kluby tak se o tom bavíte celý měsíce. A pak si tam pozvete umělce Vízka či Hennem .

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .