O2 posiluje mobilní televizí O2 TV Air, přidává nové kanály

Společnost O2 Czech Republic rozšiřuje svou mobilní televizi O2 TV Air. Přidává 17 stanic včetně slovenských kanálů a zpřístupní sportovní program O2 Sport v HD rozlišení. Cena pro nové klienty vzroste na 399 korun měsíčně.

O2 zařazuje první HD kanál do své nabídky O2TV Air

O2 zařazuje první HD kanál do své nabídky O2 TV Air

Mobilní televize O2 TV Air prochází dalším vývojem. Od 1. prosince se její programová nabídka vyrovná počtu kanálů, které nabízí běžná O2 TV s tarifem M. „Vycházíme z poptávky našich zákazníků. Zvyšujeme počet stanic na 58. Divákům tak přibydou třeba oblíbené dokumentární kanály Discovery Channel a National Geographic, zahraniční zpravodajské stanice nebo filmové programy. Děti se mohou těšit také na populární Disney Channel,“ vyjmenovává David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností.

Změnu zaznamená také kanál O2 Sport. „Rozhodli jsme se, že zainvestujeme i do našich streamovacích technologií. Díky tomu přineseme od 1. prosince zákazníkům naší mobilní televize O2 Sport také v HD kvalitě,“ dodává Duroň.

Původní a nová nabídka O2 TV Air v přehledné tabulce

Zdroj: O2 Czech Republic, a.s.

Zdroj: O2 Czech Republic, a.s.

Kromě živého vysílání umožní O2 TV Air M i nahrávání pořadů. Z původních 10 hodin nahrávek týdně navýšilo kapacitu na 100 hodin. Nahrávky budou divákům dostupné po dobu 1 měsíce. Populární funkce Zpětné zhlédnutí zůstává beze změny – pořady bude stále možné sledovat až 30 hodin po jejich odvysílání.

Službu bude od 1. prosince možné objednat za 399 Kč měsíčně. Stávajícím zákazníkům jako poděkování za věrnost O2 původní cenu 249 Kč zachová. Cena i nadále zahrnuje licenci pro čtyři různá zařízení. Diváci ji mohou využít pro sledování oblíbených pořadů na stolním počítači, notebooku, tabletu nebo telefonu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , , ,