Novinky u stanic Nova Group

Skupina Nova Group si pro své diváky připravila hned několik novinek, které ve včerejších ranních hodinách odstartovaly na obrazovkách. První velkou změnou je kompletní rebranding kanálu Nova 2 na Nova Fun. Další novinkou je úprava loga i programové nabídky kanálu Nova Action.

logo_Nova_Action_cmyk 2021
Zdroj: TV Nova

Tematická stanice Nova 2, jejíž programovou nabídku tvoří hlavně kultovní komediální seriály, prošla ve včerejších ranních hodinách velkou proměnou. Kromě nového názvu Nova Fun přináší divákům i novou grafickou podobu.

Pilířem jejího programu budou i nadále oblíbené stálice v podobě seriálů Teorie velkého třesku, Přátelé, Dva a půl chlapa a Průměrňákovi. Nebudou chybět ani vybrané epizody nové reality show Love Island, v níž hledají mladí lidé z České republiky a Slovensku lásku ve vile na Kanárských ostrovech. K nim budou postupně přibývat i další populární formáty. Jak už podoba nového loga a grafiky napovídá, kanál sází na zábavu a pohodu.

Druhá výrazná změna se týká Nova Action, u níž došlo k úpravě loga i programové nabídky. Obsah kanálu se ještě více zaměří na mužské diváky. Všechny nové pořady ve 20 hodin budou uvedeny v premiéře.

V pondělí se o zábavu a napětí postarají investorské show V dračím doupěti a Mezi žraloky. Úterý bude patřit reality show Bratři v dieselu, která sleduje partičku kamarádů, kteří dokážou postavit nebo předělat jakéhokoliv auto nebo vrak zákazníkovi přímo na tělo. Ve středu se diváci mohou těšit na premiérovou řadu seriálu Námořní vyšetřovací služba: New Orleans VI. Čtvrteční obrazovka Nova Action bude patřit světovým válečným filmům jako např. Stíhači Red Tails, Bitva o Midway, Memphiská kráska, Tucet špinavců, Bitva v Ardenách. Zajímavá novinka je připravena na páteční večer, a to docureality z prostředí australských hraničních kontrol na letištích Strážci hranic Austrálie. Sobotní večer bude mapovat atraktivní prostředí speciálních jednotek britské armády SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie. Nedělní večer bude patřit dokumentárnímu seriálu, který přinese velká odhalení ze světa tajných služeb Odtajněno: Příběhy amerických špionů.

Grafickou i konceptuální část těchto změn zastřešuje londýnská agentura Red Bee Media, jež stojí za podobnými projekty například pro Universal TV, Discovery+, AMC Networks International nebo BBC.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .