Nové vedeni TV Nova, společnost řídí dvojice ředitelů

Klára Brachtlová a Jan Vlček byli jmenováni společnými generálními řediteli TV Nova. Oba jsou členy nejvyššího vedení TV Nova po dobu více než pěti let. Klára Brachtlová nastoupila do TV Nova v roce 2007 a od roku 2014 vykonává funkci finanční ředitelky. Jan Vlček nastoupil do TV Nova jako obchodní ředitel v roce 2011. Oba budou nadále zastávat funkci jednatelů společnosti.

Multifunkční studio TV Nova, foto: TV Nova

Multifunkční studio TV Nova, foto: TV Nova

V naší nové roli chceme stavět na skvělých výsledcích, kterých TV Nova dosáhla v posledních letech. Rychle se rozvíjející mediální prostředí skýtá mnoho příležitostí k dalšímu rozvoji podnikatelských aktivit TV Nova. Jsme vděční za příležitost vést TV Nova společně s našimi týmy a kolegy,“ řekli Klára Brachtlová a Jan Vlček ve společném prohlášení.

Provozní společnost TV Nova doposud vedl Christoph Mainusch, jenž je zároveň jedním ze dvou ředitelů mateřské skupiny CME. Mainusch bude i nadále zastávat funkci předsedy dozorčí rady TV Nova.

Klára a Jan mají za sebou skvělé výsledky a oba výrazně přispěli k posílení vedoucí pozice TV Nova jak v divácké oblasti, tak směrem k obchodním partnerům. Jsou zkušení profesionálové v oblasti médií a byli nedílnou součástí úspěchu TV Nova v posledních letech. Jejich jmenováním společnými generálními řediteli zajistíme dlouhodobou kontinuitu strategie vedení TV Nova,“ řekl Mainusch.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,