Nova vrátí seriál Ulice na obrazovky už v pondělí 2. ledna

Náběh původních seriálů a magazínů televize Nova bude po Novém roce postupný. Denní seriál Ulice se však na obrazovkách objeví už v pondělí 2. ledna 2017. Nové díly Ordinace v růžové zahradě budou následovat až 10. ledna.

Seriál Ulice v roce 2016, foto: archiv TV Nova

Seriál Ulice v roce 2016, foto: archiv TV Nova

Nový seriál Specialisté od 16. ledna

Vedle seriálových stálic avizuje Nova na leden ještě několik novinek. Pondělí 16. ledna 2017 bude od 20:20 na TV Nova patřit novému kriminálnímu seriálu Specialisté a hned poté od 21:15 se objeví nová dobrodružná reality show Robinsonův ostrov.

Rozhodli jsme se výrazně investovat do programu a vysílat nejenom pokračování divácky oblíbených seriálů, ale také zbrusu nové pořady a formáty. Chceme divákům nabídnout atraktivní program, ze kterého si každý vybere to své,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Magazíny Koření a Rady ptáka Loskutáka až v únoru

Naše seriálové pilíře se zásadně podílely na vysoké podzimní sledovanosti TV Nova. Premiérové podzimní díly Ordinace v růžové zahradě 2 dosahují průměrně 32,05% share ve skupině 15-54 a Ulice 35,96 % ve stejné cílové skupině. Skvěle si vedla i druhá série zábavní show Tvoje tvář má známý hlas, která dosáhla průměrného podílu na sledovanosti 47,63 % v cílové skupině 15-54 a téměř 1,7 milionu diváků starších čtyř let, což bylo oproti jarní sezóně o 50 tisíc diváků více,“ dodala v tiskové zprávě Alex Ruzek.

Návrat zpravodajských a publicistických formátů v lednu 2017 bude rovněž postupný. Snídaně s Novou startuje podle očekávání v pondělí 2. ledna. Střepiny své příznivce znovu přivítají v neděli 8. ledna. Magazín Televizních novin Víkend startuje po zimní přestávce 10. ledna, show Prásk! bude mít premiéru ve čtvrtek 12. ledna. Volejte Novu se poprvé objeví až 14. ledna a magazíny Koření a Rady ptáka Loskutáka až v únoru, konkrétně v sobotu 18. února 2017.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .