Nova v létě zrecykluje Hospodu a Comeback, uvede nové díly Milionáře

Televizní skupina Nova vrátí v létě na obrazovky archivní sitcomy Hospoda, Comeback nebo Helena. Diváci se mohou těšit na premiérové díly seriálu Drazí sousedé nebo soutěžní show Chcete být Milionářem. Během letních měsíců bude také pokračovat pravidelný zpravodajský servis.

Program Nova 2 i v létě přinese druhou verzi Televizních novin. Archivní foto RadioTV.cz

Program Nova 2 i v létě přinese druhou verzi Televizních novin. Archivní foto RadioTV.cz

Seriálové podvečery, filmové večery

Od 26. června startují seriálové podvečery. Ty budou od pondělí do pátku patřit premiérovým dílům seriálu Drazí sousedé, sitkomu Helena a oblíbenému seriálu Hospoda. Ve večerních hodinách se na obrazovku s dvojitými díly vrátí Kriminálka Anděl, český sitkom Comeback nebo retro seriály Dynastie Nováků a Návštěvníci. Atraktivní večerní program TV Nova ve středu doplní premiérové díly soutěžní show Chcete být Milionářem s Markem Vašutem,“ uvedla PR koordinátorka Novy Jana Ondrejechová.

Hlavní kanál Novy věnuje čtyři večery týdně – od čtvrtka do neděle – filmům. V pátek večer uvede i snímky z české tvorby, například Jak se krotí krokodýli, Ať žijí duchové, Pohádkář, Doktor od jezera hrochů, Román pro muže, U mě dobrý, Bobule nebo Román pro ženy.

Ze zahraniční kinematografie TV Nova přinese Dannyho parťáky, Křižovatku smrti, Avengers, Thora, Strážce Galaxie nebo filmové zpracování Sexu ve městě.

Schéma hlavního kanálu Novy v létě 2017

Schéma hlavního kanálu Novy v létě 2017

Nova 2 zachová TN2 i v létě

Nova 2 přináší pravidelnou nabídku sitkomů, které uváděla pod původním názvem SMÍCHOV, tedy Dva a půl chlapa, Přátelé, Sex ve městě, Joey i Kutil Tim. V létě pokračuje zpravodajská relace TN2 s Michaelou Šmídovou a Karlem Kopečkem od 22:00.

Nova Cinema přinese filmové tituly Mámy na pařbě, Hon na lišku, Až tak moc tě nežere, Kněz je poděs, Je prostě báječná, Detektivové z Hollywoodu, International, RocknRolla, Hostitel, V zemi Jane Austenové, Dokonalá partie, Wyatt Earp, Zapomenutý ostrov, Tenkrát na Západě a další.

Nova Action pokračuje se seriálovými akvizicemi i sportovními přenosy. Diváci uvidí například Velkou cenu České republiky MotoGP a golfový turnaj D+D Real Czech Masters.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .