Nova v létě zopakuje Comeback, Expozituru i Pojišťovnu štěstí

Nova v rámci letních prázdnin posílí v programu prostor pro českou tvorbu. Zařadí reprízy Comebacku, Expozitury nebo Pojišťovny štěstí, do programu včlenila i Chalupáře. Nabídne i řadu českých filmů.

nova-spirala-651

Hlavní kanál s českou tvorbou

Letní večery budou na televizi Nova patřit převážně české tvorbě. Nova jí dá prostor šest dní v týdnu. Pondělí budou i nadále patřit pokračování druhé řady Kriminálky Anděl. Úterními a čtvrtečními večery budou od 10. července diváky provázet Chalupáři. Středeční večery se vrátí na obrazovky repríza sitcomu Comeback. Krimiseriál Expozitura obsadí páteční prime-time. V sobotu večer přinese Nova tradiční české filmy Medvídek, Nestyda, Bobule, Signál nebo první část Dědictví aneb kurvahošigutntag. Podvečery všedních dní budou od 30. června patřit rodinnému seriálu Pojišťovna štěstí.

Nedělní večery patří filmovým akvizicím. Příznivci filmových hitů budou moci shlédnout Jurský park 1 – 3, Muži v černém 1 – 2, Flynn Carsen 1 – 3. V průběhu léta odvysílá televize Nova také filmy Sex ve městě, Morganovi nebo Záložní plán.

Nova Cinema s rozmanitou produkcí, Fanda přinese Wimbledon

Nova Cinema přinese svým divákům hned filmová díla Vratné lahve, Rafťáci, Román pro ženy i Román pro muže, Ženy v pokušení. Ze zahraničních filmů odvysílá filmy Sociální síť, Zachraňte Vojína Ryana, Přeber si to, Daredevil, Enigma, Lepší už to nebude nebo Návrat do Cold Mountain.

Příznivci tenisu uvidí na Fandovi třetí grand slam sezony Wimbleon od 23. června. Počínaje dneškem obsazuje čtvrteční večery Star Trek. Červencové sobotní večery budou po 22. hodině ve znamení akčních filmů s Dolphem Lundgrenem.

SMÍCHOV pokračuje v premiéře sitcomu 2 $ocky

I přes letní prázdniny pokračuje na TV SMÍCHOV od pondělí do čtvrtka večerní blok sitcomů v čele s premiérovou řadou sitcomu 2 $ocky III, nebudou chybět Přátelé, Dva a půl chlapa a Zlatá sedmdesátá. Soboty budou na SMÍCHOVĚ věnovány rodinným filmům, neděle se ponese v duchu italských komedií. V rámci dětského pásma SMÍŠKOVÉ budou odvysílány seriály Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví, Tučňáci z Madagaskaru, Flintstoneovi, Spongebob v kalhotách a Co nového, Scooby – Doo?

Sportovní kanál Nova sport bude společně s Fandou vysílat Wimbledon. Přinese i další tenisové turnaje ATP. Z motoristických sportů pokračuje ve vysílání seriálu závodů MotoGP a Formule 1.

Zpracováno z tiskové zprávy televize Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,