Nová televize WAR – Svět válek odstartuje na začátku října

Připravovaná televize WAR – Svět válek rozšíří programové portfolio Československé filmové společnosti, která už provozuje placené kanály CS Film, CS mini, Horror Film a volně dostupný program KinoSvět. Odstartuje za necelé dva měsíce.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

V dnešní tiskové zprávě to potvrdil František Malina, který zajišťuje styk s médií. Zároveň uvedl jméno nového kreativního a marketingového ředitele stanic Kinosvět a WAR svět válek. Tím se stal Milan Zacha Kučera.

Milan Zacha Kučera představuje v dokumentování záhad, tajemství a vojenství výraznou autorskou osobnost. Je držitelem ceny Egona Erwina Kische za knihu Největší tajemství Třetí říše a autorem dalších dvou oblíbených titulů: Archeoastronautických pověstí a Ocelového města.

V Milanu Zachovi Kučerovi získáváme nejen odborníka na slovo vzatého, ale i zapáleného tvůrce, který, věřím, naplní obě obrazovky exkluzivním českým, slovenským a polským obsahem, nejen svým, ale i svých spolupracovníků a kolegů,“ řekl jednatel Československé filmové společnosti Leoš Pohl.

Televize WAR svět válek v předchozích dnech spustila své zkušební vysílání na běžnou anténu na programové pozici, kterou předtím využívala zpravodajská televize z24. Ta doposud nezahájila vysílání.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .