Nová televize Pohoda – RELAX vzkřísí baviče Jiřího Krampola a Petra Novotného

relax-rebel-retroTelenovelou Divoký Anděl ale i dvěma zábavnými pořady s vysloužilými baviči hodlá přilákat diváky nová televize Pohoda – RELAX, jež začne vysílat v pondělí 9. září 2013. Na obrazovky se vrací Jiří Krampol s formátem podobným pořadu Nikdo není dokonalý, i Petr Novotný s cestovatelským pořadem Novotný za humny.

Nová televize Relax, která vznikne programovým odčleněním od stávající televize Pohoda, nemá v oblasti programu přehnané ambice. Z vysílání zmizí hudba, která se přesune na novou televizi Rebel. Program stanice Relax (do prosince letošního roku bude vysílat pod názvem Pohoda – RELAX) bude i nadále složen z magazínů, ale přinese i dva zábavné pořady, telenovelu Divoký anděl a časem i další akvizice včetně jiných telenovel.

Jiří Krampol uvede Krampo voloviny, Petr Novotný přinese pořad o cestování

Novinkou vlastní produkce bude sobotní zábavní pořad Jiřího Krampola s názvem Krampo voloviny. Ten formátově vychází z nedávno ukončeného pořadu Nikdo není dokonalý, který Krampol dlouhodobě uváděl a produkoval pro televizi Prima. V prvním díle bude mít za hosty Lucii Bílou a Štefana Margitu, v druhém Petra Novotného se synem Pavlem Novotným – známým pokrovým hráčem a šéfredaktorem bulvárního portálu eXtra.cz.

Populární bavič televize Nova v devadesátých letech Petr Novotný dostane v programu televize Rebel prostor každou neděli. Pořad dostal název Novotný za humny a nabídne příběhy z vlastních cest do zahraničí a tradiční rozhovory s hosty.

Program by měl obsahovat levnější akvizice

V programu by se měly objevit i filmy, zatím ale není jasné, o jaké snímky půjde. Pokud bychom ale vycházeli z dosavadního programu televize Pohoda, je zřejmé, že půjde o levnější akvizice, které by měly sloužit jako výplň mezi vlastními pořady.

Televize Pohoda – RELAX a Rebel budou společně s Retro Music Television součástí nově sdružené mediální skupiny Pohoda.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .