Nová stanice Prima Love nabídne plnohodnotný program

prima_love1Televize Prima nabídne novou stanici Prima Love s plnohodnotným celodenním programem. Nepůjde tedy o dopolední programový blok v rámci Primy Cool, jak jsme se původně domnívali. Potvrdil to generální ředitel TV Prima Marek Singer na dnešní tiskové konferenci. Prima Love začne vysílat 8. března v multiplexu 3.

Prima Love nabídne program pro ženy v cílové skupině 15-44. Půjde o upravenou licenci regionálního programu R1, díky čemuž budou zachovány i regionální zpravodajské bloky v ranních hodinách. Mimo to nabídne Prima Love 16-hodinové programové schéma se začátkem od 6:00 (regionální bloky). Vysílání bude končit o půlnoci.

Ze zmíněných programových titulů nabídne Prima reprízy původních seriálů Rodinná pouta nebo Letiště nebo Ošklivka Katka, zahraniční seriály Superdrbna, Ally McBeal, Chirurgové, Zoufalé manželky nebo Džungle rtěnek. Kanál bude vysílat na samostatné pozici v multiplexu 3, který ovládají České Radiokomunikace prostřednictvím společnosti Czech Digital Group.

Podrobnější informace přineseme v zítřejší analýze.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. vala vaclav

    Vážení to si snad děláte srandu-plnohodnotný kanál,ne stoka.Chlubíte se s novým kanálem a co nám nabizíte,pořady staré 5 let a ještě píšete jak jste dobří že nám to davate zdarma,snad by jste za ten hnus nechtěli ještě platit.Jsem pravidelný divák Vaší televize některé pořady máte zajímavé ale určitě to není takové terno jak se chlubíte.A ještě jedna věc když pouštíte v pozadí svých pořadu melodii tak ji proboha stlumte at je hlavně slyšet hlavní děj,je mi 55 let sluch už nemám jako za mlada a těžko si mužu zesílit zvuk když zarověn zesiluji melodii,děkuji v. v.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .