Nová stanice Nova Lady

Skupina Nova Group spouští v pondělí 18. října novou tematickou stanici pro ženy. Bude se jmenovat Nova Lady a přinese především premiéry zahraničních pořadů, ale i reprízy oblíbených titulů. V nabídce má kromě zahraničních seriálů a reality show také víkendovou přísun filmů různých žánrů, od romantických komedií až po napínavé thrillery zaměřených na ženy.

logo_Nova_Lady_rgb 2021
Zdroj: TV Nova

Mezi hlavní programové highlighty stanice Nova Lady bude patřit premiérové uvedení amerického televizního seriálu z lékařského prostředí Dobrý doktor. Večerní čas bude náležet panství Downton.

Podvečer vyplní populární americká reality show Vítejte doma, ve které budeme svědky renovace obydlí hned několika vybraných rodin. Milovnice romantických komediálních seriálů si přijdou na své díky premiérovému tureckému seriálu Moje sladká lež.

Páteční a víkendové večery přinesou na Nova Lady premiérové filmy, a to např. thrillery, romantické filmy, komedie i dramata – Posedlost: Útěk před minulostí, Dívka ve sklepě, Princezna z New Jersey atd.

Na Nova Lady nebudou chybět ani kultovní seriály jako Gilmorova děvčata, úspěšný slovenský seriál s hvězdným obsazením Milenky či  seriálové stálice TV Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2, jejichž reprízy se na Nova Lady přesunou ze stanice Nova Gold.

Nova Lady odstartuje své vysílání v pondělí 18. října v 11:45.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .