Nova sport už vysílá i on-line, v rámci služby Voyo

novasport-icon.jpgSportovní kanál Nova sport nabízí v rámci placené internetové platformy Voyo nejen své nejatraktivnější sportovní přenosy, ale prakticky celé své vysílání. Internetový stream Novy sport je na 95 procent shodný s televizní verzí.

Nova tak divákům tohoto programu zpřístupňuje další vysílací platformu. Kanál Nova sport totiž mohou přijímat pouze majitelé satelitních přijímačů a abonenti všech tuzemských satelitních platforem. Nova sport je dostupná i v rozšířené nabídce kabelových operátorů. Na internetu bylo v rámci služby Voyo.cz dosud možné sledovat atraktivní přenosy vybraných soutěží. Nyní diváci dostávají k dispozici téměř celé vysílání Novy sport.

Předplatné služby Voyo.cz na jeden měsíc činí 189 Kč. Každý uživatel může mít k dispozici i zkušební balíček na sedm dní zdarma. Nova v rámci Voyo zpřístupňuje archiv svých pořadů, rozsáhlou filmotéku a speciální filmový kanál Voyo Cinema, jež vysílá výhradně přes internet. Celá služba je dostupná i jako aplikace pro chytré televizory.

novasport

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .