Nová slovenská televize WAU už láká diváky promo spotem

wau-167-neuplneTřetí kanál slovenské televize Joj, ženská stanice WAU, zahájí vysílání už v pondělí 15. dubna. Diváky chce přilákat především reprízami úspěšných pořadů z hlavního kanálu a větším prostorem pro původní tvorbu celé skupiny Joj. Bude částečně dostupná i pro české diváky.

Nová televize zahájí vysílání v rámci satelitní platformy Skylink. Přípravy dnes v tiskové zprávě potvrdil sám operátor této platformy, lucemburská společnost M7 Group. „V současné době probíhají přípravy satelitní distribuce této stanice s cílem zpřístupnit program WAU již od počátku vysílání i zákazníkům Skylinku. Program WAU se stane součástí nabídky Digital a bude přístupný na všech kartách Skylink Irdeto a Irdeto ICE, tedy na kartách s jedenáctimístným sériovým číslem,“ informoval redakci RadioTV.cz mediální zástupce Marek Němec.

Pokud přijímáte nabídku satelitní služby Skylink, přelaďte svůj přijímač. Parametry pro ruční ladění jsou: frekvence 12 168, symbol rate 27 500, FEC 3 / 4, vertikální polarizace. Platforma se nachází na pozici 23,5 st. východně, kde vysílají prakticky všechny významné české i slovenské stanice.

Nový kanál je už dostupný i v prvním slovenském terestrickém multiplexu. Primární cílovou skupinou jsou mladé městské ženy.

wau-tv-800

Promo video

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,