Nova představila podzimní schéma. Vracejí se „Oči“ i Prásk

nova_spirala_perexSeriál Gympl s ručením omezeným, kuchařská soutěž MasterChef, znovuzrození publicistického pořadu Na vlastní oči, nebo bulvárního Prásku. To vše doplněno o řada filmových trháků. Tak by bude vypadat podzimní vysílací schéma TV Nova.

Reality show MasterChef, nebo návrat „Očí“

Televize Nova dnes na tiskové konferenci, v prostoru stylizovaném do školní třídy, představila své podzimní vysílací schéma. Vysílání by měl dominovat původní novácký seriál s názvem Gympl s ručením omezeným, nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, nebo kuchařská reality show MasterChef, která se poprvé objevila v roce 2005 na obrazovkách BBC. Stejně jako u předchozích větších projektů, i u reality show MasterChef půjde o Česko – Slovenský projekt, který připravují společně TV Nova a TV Markíza.

Podzim by ale měl být především ve znamení reinkarnací. Tou první, už nějakou dobu očekávanou, je návrat publicistického pořadu Na vlastní oči, v čele s reportéry Josefem Klímou a Jankem Kroupou. Tato dvojice, která v posledních letech našla útočiště na konkurenční Primě, konkrétně v pořadu Soukromá dramata.
Druhou reinkarnací je bulvární Prásk. Nova se tak evidentně snaží dohánět konkurenční Primu, konkrétně její TOP STAR magazín a VIP zprávy.

Od Pottera po Emmerichův konec světa

Nova na tiskové konferenci představila i filmy, kterými bude na podzim televizní diváky k obrazovkám lákat. Hlavní kanál Novy by tak měl nabídnout třeba šest dílů Harryho Pottera, filmy Jak vycvičit draka, Sherlock Holmes, Transformers: Pomsta poražených, nebo hrozivou emmerichovštinu 2012.
Druhý kanál Nova Cinema potom nabídne třeba Podivuhodný případ Benjamina Buttona, nebo Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street.

Nejnovější přírůstek skupiny Nova s názvem Fanda by potom mohl potěšit sportu milovné diváky. Nebudou totiž chybět přenosy z fotbalové Gambrinus ligy, hokejové Tipsport extraligy, UEFA Europa League, nebo vybrané zápasy z hokejové NHL.

Fandovi bude mírně konkurovat Nova Sport. Kanál nabídne denně přenosy z kanadsko-americké NHL, chybět nebude ani domácí hokejová Tipsport extraliga.  Pro fotbalové fanoušky potom nabídne UEFA Europa League, nebo jednou týdně Gambrinus ligu.

Poměrně vtipně se do tiskové konference Novy nepřímo vložila konkurenční Prima. Ta totiž během novácké tiskové konference poslala novinářům celkem dvě zprávy. Obě o tom, že v minulém týdnu dvakrát porazila, v segmentu dospělých diváků, Novu. Tedy počítáno v souhrnném podílu všech kanálů skupiny Prima.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .