Nova poutá na Wimbledon, díky svým kanálům a portálu VOYO pokryje šest zápasů najednou

Během samotného turnaje pak skupina Nova chystá nejobsáhlejší seriál přímých přenosů, jaký kdy divákům při Wimbledonu zprostředkovala. Dva přímé přenosy souběžně nabídnou kanály Nova sport a FANDA, další čtyři odvysílá videoportál VOYO.cz.

wimbledon-651

Nova spouští programovou kampaň dva týdny před turnajem

Hlavní fáze Wimbledonu sice startuje až v pondělí 29. června, programová kampaň na kanálech Novy začne už tuto středu 17. června. Nova připravuje speciální wimbledonské Sportovní noviny a na Nově Sport odvysílá i Wimbledonský speciál s Petrou Kvitovou. Dvojnásobná wimbledonská vítězka v něm promluví o svých triumfech a významu Wimbledonu pro její kariéru.

“Do začátku turnaje dále nabídneme reportáže o Wimbledonu ve Sportovních novinách, českých hráčích či zajímavostech. V neděli 28. června kampaň vyvrcholí dvěma dalšími speciály na NOVA Sport. Prvním bude sestřih nejzajímavějších momentů z Wimbledonu 2014 a druhý pořad o tom, co diváky čeká v letošním ročníku,” říká Petr Horák, ředitel sekce nových projektů skupiny Nova.

Portál VOYO.cz přinese tenisovým fanouškům nové možnosti

Významnou změnou v letošním programu je umístění šesti souběžně probíhajících zápasů na videoportál VOYO.cz. Tímto způsobem mohou předplatitelé sledovat jednotlivá klání živě v rámci legálního streamingu. Nova podobnou možnost nabídla i příznivcům zámořské NHL, její výběr hokejových přenosů ale nebyl úplný. Portál VOYO lze efektivně využít i k vysílání živých přenosů, které by se nevešly do standardního lineárního vysílání.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .