Fanda měl díky Wimbledonu nejvíce diváků od začátku letošního roku

tennis-ilust-651

Poslední rok původních vysílacích práv pro nejprestižnější tenisový turnaj Wimbledon přinesl Nově výborné výsledky. Postup Petry Kvitové až do finále šampionátu pomohl hlavnímu kanálu Novy. Na celém šampionátu výrazně získal i tematický kanál Fanda pro muže.

Nejznámější tenisový turnaj světa Wimbledon přinesl sportovnímu kanálu FANDA nejvíce diváků od začátku letošního roku, průměrný celodenní podíl na sledovanosti stanice byl v 27. týdnu 3,63 % diváků u televize ve skupině 15-54. V hlavním vysílacím čase sledovalo kanál FANDA ve stejné cílové skupině průměrně 2,40 % diváků u televizních obrazovek, což je pro stanici letošní druhý nejlepší průměrný týdenní výsledek v prime time. Dramatické semifinálové utkání Lucie Šafářové s Petrou Kvitovou mělo dokonce 28,56% podíl na publiku ve skupině diváků od 15-54 let,“ uvedla mluvčí skupiny Nova Anna Suchá.

Napínavý finálový zápas mezi Petrou Kvitovou a Kanaďankou Eugenií Bouchardovou se přesunul na hlavní stanici TV Nova, kde vítězství české tenistky sledovalo v cílové skupině 15-54 přes 42% diváků u televize. Utkání se tak stalo druhým nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne napříč všemi televizními stanicemi.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: