Nova opět mění šéfa PR, potřetí v řadě je jím bývalý šéf bulváru

koukolicek_perex

Společnost CET 21, provozovatel kanálů televizní skupiny Nova, oznámila jméno nového ředitele PR a komunikace. Stane se jím Josef Koukolíček, na nový post přichází z vydavatelství Borgis, na starosti zde měl řízení redakce bulvárního portálu Super.cz. Dosavadní šéf komunikace Lubor Černohlávek ale ze společnosti CET 21 neodchází, bude totiž řídit zpravodajský portál TN.cz.

Josef Koukolíček bude novým šéfem PR a komunikace televizní skupiny Nova, do jejíhož portfolia spadají TV Nova, Nova Sport, Nova Cinema, MTV a fanda, rovněž zastupuje řadu internetových projektů, mezi nimi nechybí TN.cz, Krásná.cz a řada dalších. Pro společnost Borgis řídil redakci bulvárního portálu Super.cz. Jeho hlavním úkolem bude odpovědnost za mediální obraz skupiny televize Nova a všech jejích projektů, odpovídat bude též za externí komunikaci společnosti.

Velmi mě těší, že se mohu připojit k týmu nejúspěšnější mediální skupiny v České republice, je to pro mě velká výzva a já udělám maximum, abych mohl přispět k jejímu dalšímu rozvoji,“ říká Josef Koukolíček, nový ředitel PR a komunikace skupiny Nova ke svému jmenování.

PSALI JSME: Z Novy odchází Radek Bajgar, šéf vývoje seriálů Ulice, Expozitura a dalších

Generální ředitel TV Nova Jan Andruško vidí v osobě Josefa Koukolíčka významnou posilu pro společnost CET 21: „Josef Koukolíček bude pro naši společnost významnou posilou. Věřím, že nám pomůže i nadále upevňovat obraz skupiny Nova jako lídra trhu,“ řekl ředitel ke jmenování nového ředitele PR a komunikace. Dosavadnímu šéfovi oddělení vztahů s veřejností děkuje za jeho odvedenou práci: „Rád bych také Luborovi Černohlávkovi poděkoval za jeho práci v rámci oddělení PR a komunikace a přeji mu hodně úspěchů v dalším působení na TN.cz,“ dodává Andruško.

SOUVISEJÍCÍ: Nova mění ředitele zpravodajství, Ondráčka střídá Mužík

Josef Koukoulíček je již třetím šéfem bulváru putujícího do vedení PR za dob, kdy Novu řídí Jan Andruško. A opět v krátké době, podobný scénář se odehrál na přelomu letošního února a března. Připomeňme, že prvním byl Vladimír Mužík, ten vedl deník Blesk. Posléze přešel na pozici šéfa zpravodajství TV Nova, při jeho nástupu podalo výpověď pět reportérů Televizních novin, někteří ji stáhli, jiní (jako například Tomáš Hauptvogel, který je nyní na Primě family) na ní trvali. Druhým byl právě Černohlávek, ten stál v čele deníku Aha!.

koukolicek_velke

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .